Hoşlandığım bi kızla nasıl konuşurum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesin mesajı silindi. Tartışmayı bitirmek için sanırım.

Kamal kelimesinin hakkı mesajın silinmesi miydi? Yoksa arkadaşın banlanması mıydı? Harf hatasına ceza kesen moderatörler Mustafa Kemal Atatürk'ü Koruma Kanunu'ndan bi haberler. Liseli moderatörlerle bu iş anca bu kadar olur zaten.

Kamal kelimesinin hakkı mesajın silinmesi miydi? Yoksa arkadaşın banlanması mıydı? Harf hatasına ceza kesen moderatörler Mustafa Kemal Atatürk'ü Koruma Kanunu'ndan bi haberler. Liseli moderatörlerle bu iş anca bu kadar olur zaten.

Siz sanırım bu forumu kötülemeye gelmişsiniz. Ali Bey'in geçen günkü yazdığı mesaja göre forum üyelerinin çoğunun yaşı büyük. Ki zaten moderatör olmak hem zor, hem de yaş gerektiriyor. Kamâl ismi Atatürk'ün, Türkçeye teşviki için kendisi tarafından bir dönem kullandığı bir addır. Ha sadece adı ile hitap etmek saygısızlıktır. Her neyse, büyütülecek bir şey yok, çok sinirlisiniz.

Adama daha fazla malzeme vermeyin, denildi. Ki doğru söyleniyor.

Arkadaşa ceza elbette verdik ancak halen böyle yorumlar yazmaya devam ediyorsunuz.

Atatürk'ü kanun dolayısıyla değil, saygımızdan seven insanlar olarak elbette ki buna müsaade etmeyiz, etmeyeceğiz de.

Bakın bir konuda ne demişim:
Arkadaşlar, sizden ricam trollere malzeme vermemeniz.

Raporlara kısa süre içerisinde halihazırda bakılıyor ancak 20 kişi alıntılayıp yorum yazınca o troll amacına ulaşmış oluyor.

Malum kullanıcıya ceza zaten anında verildi ama gözümüzden kaçmış olacak ki cezası olmasına rağmen cevap yazabildi. Düzelttik.

Bir şeyi bilip bilmeden ortalığı karıştırma amacınız nedir anlam veremiyorum.

Konudaki mesajları inatla silmemize rağmen hala tartışma devam ediyor. Son 15 dakikadır bütün mesajları inceliyorum. Acaba benim göremediğimi mi göremiyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı