Hoşlandığım kızla nasıl konuşmaya girmeliyim?

BenFatih

Centipat
Yarın tenefüste "Selam, biraz konuşabilir miyiz?" diye bir adım atacağım büyük ihtimal "İyi, sen? Falan diyecek ama sonrasında konuşmayı neler sormam lazım? Nasıl devam ettireceğim? Sanaldan da konuşmak istiyorum, konuyu sanala nasıl bağlayabilirim?

Yarın tenefüste "selam, biraz konuşabilir miyiz?" diye bir adım atacağım büyük ihtimal "iyi, sen? Falan diyecek ama sonrasında konuşmayı neler sormam lazım? Nasıl devam ettireceğim? Sanaldan da konuşmak istiyorum, konuyu sanala nasıl bağlayabilirim?

Daha çok sanala girerseniz okul ders ve birbirinizi tanıma yönünde ilerler bir süre bayağı hatta sonrası Allah'ı kerim.

Bence sınıf gruplarında iseniz bir şeyler sor ya da başkasından aldım de falan. Yani arkadaşlık çerçevesin de ilerle ki geri tepilme.

Yarın tenefüste "Selam, biraz konuşabilir miyiz?" diye bir adım atacağım büyük ihtimal "İyi, sen? Falan diyecek ama sonrasında konuşmayı neler sormam lazım? Nasıl devam ettireceğim? Sanaldan da konuşmak istiyorum, konuyu sanala nasıl bağlayabilirim?
Kaçıncı sınıf artı kız zengin mi? (Ona göre cevabını vereceğim)

11. Sınıf maddi durumunu bilmiyorum.
11. sınıfsa sınav hazırlık başlangıcı hiç girme bu işe. Ama arkadaş olarak (aşırı yakın) olabiliyorsan ol. Kendine güvenerek konuşmaya gir karşı tarafın hareketlerine göre konuş. Ben verebileciğim tavsiye bu gerisi Allaha kalmış ya olur ya olmaz. (İnş olur senin için hayırlısı)

Yeni konular

Geri
Yukarı