Hoşlandığım kişi hediyeyi geri çevirdi

Forumun yarısının yaşı 18'den küçük onun da yarısı 15 falan, bence yanlış yerde soruyorsunuz.

Konuya gelirsek sürpriz dediğimiz şey haber vermeden alınır. Bu şey gibi örnek veriyorum senin monta ihtiyacın var biri sana mont alayım mı diye soruyor. Kabul eder misin? Gururun elvermez. Ama biri sana aniden mont alsa reddedemezsin. Bu da aynı mantık.

Forumun yarısının yaşı 18'den küçük onun da yarısı 15 falan, bence yanlış yerde soruyorsunuz.

Konuya gelirsek sürpriz dediğimiz şey haber vermeden alınır. Bu şey gibi örnek veriyorum senin monta ihtiyacın var biri sana mont alayım mı diye soruyor. Kabul eder misin? Gururun elvermez. Ama biri sana aniden mont alsa reddedemezsin. Bu da aynı mantık.
1.5 aydır hediye verme muhabbeti kafamdaydı zaten. Mantıklı düşünemedim uzun süredir. Kafam çok karıştı böyle bir şey oldu maalesef.

1.5 aydır hediye verme muhabbeti kafamdaydı zaten. Mantıklı düşünemedim uzun süredir. Kafam çok karıştı böyle bir şey oldu maalesef.

Bence sen yine de bir hediye al kolye olur saat olur... Güzel bir şey olsun hatta kaliteli bir parfüm de alabilirsin, güzelce hediye paketine sar ve hediyeyi ver. Çam sakızı çoban armağanı dersin onun da hoşuna gider diye düşünüyorum.

Bence sen yine de bir hediye al kolye olur saat olur... Güzel bir şey olsun hatta kaliteli bir parfüm de alabilirsin, güzelce hediye paketine sar ve hediyeyi ver. Çam sakızı çoban armağanı dersin onun da hoşuna gider diye düşünüyorum.
Ben hediyeyi aldım zaten. Sadece hediyeni kitapla birlikte veririm dedim (kitap veriyorum okuması için)
Ben hediyeyi aldım zaten. Sadece hediyeni kitapla birlikte veririm dedim (kitap veriyorum okuması için)
Hediye : Kitap okuma gözlüğü ( gece kitap okumayı sevdiğini söylemişti, verdiğim bir kitap çok sarmış hemen bitirmiş farklı kitaplar vereceğim, kitapla birlikte hediyenide veririm yazmıştım.)

Ben bir platoniğim. Doğum günüydü ve ona yazarak doğum gününü kutladım ve ona bir hediye vermek istediğimi söyledim. O ise gerek olmadığını, kutlamamın yeterli olacağını yazdı. Ne düşünüyorsunuz? (Az da olsa ortak yönlerimizin olduğu konularda makara yapıp gülüştüğümüz sohbetler de oluyor. Bir çok konuda yardım ederdim ona. Ben bu cevabına şaşırdım açıkçası.)

Hediye vermek istediğini söylemen işin sürprizini kaçırsada açık sözlü olduğunuda anlatan bir davranış olmuş. Kabul etse şaşardım zaten 😄 Ülkemin kadını trip atmadan, ego yapmadan rahat edemezler.
Başka bir tavsiyemse ben aşk hayatında şuna inanırım. Zorla güzellik olmaz. Hediyeni kabul etmiyen seni de kabul etmiycektir. Bence başka bir aşk sayfası aç. Kadınların peşinden fazla koşma bence. Bir adıma bir adım.
Benim düşüncem bu şekilde iyi bak kendine dostum.

Hediye : Kitap okuma gözlüğü ( gece kitap okumayı sevdiğini söylemişti, verdiğim bir kitap çok sarmış hemen bitirmiş farklı kitaplar vereceğim, kitapla birlikte hediyeni de veririm yazmıştım.)
Buna ne diyorsunuz? nasıl hediye?

Geri
Yukarı