Hoşlandığım kişi hediyeyi geri çevirdi

Hediye: Kitap okuma gözlüğü ( gece kitap okumayı sevdiğini söylemişti, verdiğim bir kitap çok sarmış hemen bitirmiş farklı kitaplar vereceğim, kitapla birlikte hediyeni de veririm yazmıştım.)

Bir kıza hediye verirken büyük hata yapmışsınız öncelikle sürpriz adı gibi aniden verilir alın önceden bilinen kısaca bır kıza önceden hediye vereceğinizi söylemeyin! Gururları gereği reddetme şansları yüksektir hediye verirken güzel ve çok pahalı olmayan mütavazi hediyeler kızları etkilemek uğruna yeterlidir fazla pahalı bir hediye sizi zengin züppe havası verir kız akıllıysa sizi direkt terk eder ama yok parası için seviyorsa daha da çok seviyormuş gibi yapar.

Yanlız jira gibi kahinler bu gün izinli demedi demeyin yanlış zamanlama :).

Ben bir platoniğim. Doğum günüydü ve ona yazarak doğum gününü kutladım ve ona bir hediye vermek istediğimi söyledim. O ise gerek olmadığını, kutlamamın yeterli olacağını yazdı. Ne düşünüyorsunuz? (Az da olsa ortak yönlerimizin olduğu konularda makara yapıp gülüştüğümüz sohbetler de oluyor. Bir çok konuda yardım ederdim ona. Ben bu cevabına şaşırdım açıkçası.)
Kanka üzgünüm ama siz kanka kalın ilerisi inşallah olur ama onun bu tavrıyla sanmıyorum.Üzülme sana kızmı yok :D

Bir kıza hediye verirken büyük hata yapmışsınız öncelikle sürpriz adı gibi aniden verilir alın önceden bilinen kısaca bır kıza önceden hediye vereceğinizi söylemeyin! Gururları gereği reddetme şansları yüksektir hediye verirken güzel ve çok pahalı olmayan mütavazi hediyeler kızları etkilemek uğruna yeterlidir fazla pahalı bir hediye sizi zengin züppe havası verir kız akıllıysa sizi direkt terk eder ama yok parası için seviyorsa daha da çok seviyormuş gibi yapar.

Yanlız jira gibi kahinler bu gün izinli demedi demeyin yanlış zamanlama :).
Fazla acemiyim bu konuda. Düzgün kafayla düşünemedim cezamı çekiyorum galiba.

Geri
Yukarı