Hoşlandığım kızla nasıl konuşma başlatabilirim?

Okul ortamında pek dikkat çekmeden kısa konuşmalar yap. Ama sadece onunla deği diğer kızlarlada kısa sohbet yapman seni "aç ve ilgilenen" erkek pozisyonundan çıartacak, gerçek hedefini belli etmeyecektir.(Konuşmalar 15-20s olabilir)Sana alışmasını sağla.Çok aceleci olma.Rahat ol. Çekicilik oluştur(Yaşamın Pratik Gücü sitesinden "çekicilik oluşturma" ile ilgili çok şey öğrenebilirsin). Doğru çekiciliği oluştur,kendine alıştır... Kız herşeyin kendiliğinden olduğunu düşünmeli. Biraz zaman alacaktır düşük risk=düşük kazanç oyunudur. Direkt olup yüksek risk=yüksek kazançda oynayabilirsin ama okul ortamında pek tavsiye etmem. Sanaldanda ilerle. Hikaye yorumları üzerinden konu açabilirsin. Pekte kafaya takma o kızı fazla takarsan kaybedersin unutma.

Okul ortamında pek dikkat çekmeden kısa konuşmalar yap. Ama sadece onunla deği diğer kızlarlada kısa sohbet yapman seni "aç ve ilgilenen" erkek pozisyonundan çıartacak, gerçek hedefini belli etmeyecektir.(konuşmalar 15-20s olabilir)sana alışmasını sağla. Çok aceleci olma. Rahat ol. Çekicilik oluştur(yaşamın pratik gücü sitesinden "çekicilik oluşturma" ile ilgili çok şey öğrenebilirsin). Doğru çekiciliği oluştur, kendine alıştır... Kız her şeyin kendiliğinden olduğunu düşünmeli. Biraz zaman alacaktır düşük risk = düşük kazanç oyunudur. Direkt olup yüksek risk = yüksek kazançda oynayabilirsin ama okul ortamında pek tavsiye etmem. Sanaldanda ilerle. Hikaye yorumları üzerinden konu açabilirsin. Pekte kafaya takma o kızı fazla takarsan kaybedersin unutma.

Hocam kızı takipten çıktım bu işin sonu hayırlı olacağını düşünmüyorum salmak istiyorum ama işte kızı görüncede neden olmasınki diyorum sonra da bu kız niye bana baksın falan diyorum yani kendimi yiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Hocam kızı takipten çıktım bu işin sonu hayırlı olacağını düşünmüyorum salmak istiyorum ama işte kızı görüncede neden olmasınki diyorum sonra da bu kız niye bana baksın falan diyorum yani kendimi yiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum.
Sabırlı ol ve sonuna kadar yaşa duygularını. Ikide bir frene basma son sürat ilerle ve gör yolun nereye gideceğini. Olmazsada takma kafa bu dünyada kızla tuzdan çok ne var. Zaten kızın gizemini keşfetmediğin için sana çekici geliyor. Gizemini keşfettikren sonra basit kalır o kız sana. Başka gizemlere , macerala atılmak istersin. Ilüzyonistlerin ilüzyonu gibidir kızlar. "Bu ne acayip bişey bee!" dersin ama "ilüzyonun arka planını" gördüğünde "çok basitmiş meğer" deyip geçersin. Kizlarda tam böyledir kardeşim. Kafana fazla takma sen.

Sabırlı ol ve sonuna kadar yaşa duygularını. Ikide bir frene basma son sürat ilerle ve gör yolun nereye gideceğini. Olmazsada takma kafa bu dünyada kızla tuzdan çok ne var. Zaten kızın gizemini keşfetmediğin için sana çekici geliyor. Gizemini keşfettikren sonra basit kalır o kız sana. Başka gizemlere, macerala atılmak istersin. Ilüzyonistlerin ilüzyonu gibidir kızlar. "bu ne acayip bir şey bee!" dersin ama "ilüzyonun arka planını" gördüğünde "çok basitmiş meğer" deyip geçersin. Kizlarda tam böyledir kardeşim. Kafana fazla takma sen.

Tamam hocam sağ ol gerçekten beni rahatlattın.

-Arsız-komik yöntemi
-Kısa konuşmaların önemi
-Sosyal ortam oyunu
-Irrasyonel özgüven
-Vazgeçilmez erkek
Yaşamın Pratik Gücü sitesinde bu konularada bak.(Şiddetle tavsiye edilir)😉

Geri
Yukarı