Sevdiğim kızla nasıl iletişim başlatabilirim?

Unnamed0

Femtopat
Daha fazla  
Kız ile düzgün bir şekilde konuşamadım. Kız ben espri yaptığımda gülüyor (bana özel değil), ara sıra normalce göz göze geliyoruz. Biraz korkuyorum açıkçası, çünkü kızın kilosu biraz fazlaydı ve ben de bunun hakkında espri yaptım. Kız biraz güldü ama üzüldü bence. Aynı sınıftaydık ama bu sene sınıflarımız farklı olacak. Bu arada kız gitar çalıyor ve ben de çalıyorum, belki oradan konuşabilirim. Sizce ne yapsam? (Tipim ideal)

Sohbet ederek iletişim kuracaksın nasıl yardım edebiliriz ki. Bu arada hiçbir insanın fiziksel özelliğiyle ilgili espri yapma o insan sana bir daha iyi gözle bakmaz. İnsanların fikirleriyle ağır olmasa da espri yapabilirsin o sıkıntı olmaz ama fiziksel özellikle ilgili espri yapmak hem o kişinin hem de arkadaşlarının gözünden düşmek anlamına gelir. Fiziğiyle ilgili dalga geçtiğin için bu kızla ilişkinin olmayacağını düşünüyorum yine de sohbet buluşma girişimlerinde bulun ama iyi sonuç bekleme.

Sohbet ederek iletişim kuracaksın nasıl yardım edebiliriz ki. Bu arada hiçbir insanın fiziksel özelliğiyle ilgili espri yapma o insan sana bir daha iyi gözle bakmaz. İnsanların fikirleriyle ağır olmasa da espri yapabilirsin o sıkıntı olmaz ama fiziksel özellikle ilgili espri yapmak hem o kişinin hem de arkadaşlarının gözünden düşmek anlamına gelir. Fiziğiyle ilgili dalga geçtiğin için bu kızla ilişkinin olmayacağını düşünüyorum yine de sohbet buluşma girişimlerinde bulun ama iyi sonuç bekleme.

Evet o benim yaptığım yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı