Hoşlandığım kızla nasıl konuşma başlatabilirim?

Grandvizier

Hectopat
Daha fazla  
Eylül gibi ben bu kızı gördüğüm an hoşlanmıştım. Bunun yakın arkadaşı bizim sınıfta ben buna sordum sevgilisi var mı diye varmış, benim arkadaşına sorma amacım sevgilisi yok diye biliyordum kendimi belli etmek içindi. Bu sevgilisinden 2 hafta önce ayrılmış ve ben bu kızdan hala hoşlanıyorum ama kızla en ufak bir muhabbetim dahi yok nasıl başlatırım?

İnstagramda takipleşiyor musunuz?

Takiplesiyorduk da sevgilisi olduğunu öğrenince o anki sinirle çıktım.
Yani çıkmışsın şimdi tekrar eklemen biraz saçma olur. Başka taliplere yönelsen iyi olur gibi. Seninle ilgileniyor olsaydı yazardı niye çıkarttın gibilerinden.

Yani çıkmışsın şimdi tekrar eklemen biraz saçma olur. Başka taliplere yönelsen iyi olur gibi. Seninle ilgileniyor olsaydı yazardı niye çıkarttın gibilerinden.

Bir daha takip etmek dediğin gibi saçma olur ama kızdan gerçekten hoşlanıyorum bir şeyler yapmak istiyorum ama ne yapabilirim onu da bilmiyorum.

Bir daha takip etmek dediğin gibi saçma olur ama kızdan gerçekten hoşlanıyorum bir şeyler yapmak istiyorum ama ne yapabilirim onu da bilmiyorum.
Yani reddedilmeye hazırsan istek at. Geri takip ederse yazarsın. Fakat tek bir kıza da oneitis geliştirmek biraz kötü sonuçlanabilir. Ayrıca muhabbete girerken de direkt olarak teklif etme.

Sinerlendim derken hiç beklemiyordum o anki şokla çıktım ve bir de kıza hoşlandığımı belli etmiştim

Anladım, bunu kafana fazla takmaya gerek yok, sormadığı sürece no problem. Sorarsa ne diyebilirsin hiçbir fikrim yok, başıma böyle bir şey gelmedi. Temizlik yaparken yanlışlıkla çıkardım vs. diyebilirsin belki, forumdaki diğer arkadaşların düşüncesini merak ediyorum.

Sevgilisi var diye takip etmem doğru olmaz diye düşündüm.

Sevgilisi var diye takip etmenin doğru olmayacağını nasıl düşündün? Tamamen boş bir tribe girmişsin açıkçası.

Hocam sizde aynı şeyi yapmaz mıydınız.

Birincisi ben böyle bir duruma düşeceğimi pek sanmıyorum fakat düşsem de aynı şeyi yapmazdım.

Lisedesin sanırım. Ben olsam sevgilisinden yeni ayrılan kıza yürümem. Sağlıklı bir bağ kurmanız zor gibi.

Geri
Yukarı