Hoşlanılan Kıza İlk Mesaj

melgoth

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
KTÜ Well come to FF
Hoşlandığım bir kız var ve gerçekten aklımdan hiç çıkaramıyorum, kızla hiç karşılıklı hiç muhabbetim olmadı, aynı yurtta kalıyoruz, okula giderken gelirken karşılaşıyoruz, Twitter'dan ve İnstagram'dan istek gönderdim kabul etmemiş, şimdi şüphedeyim mesaj atsam tepkisi ne olur bilemiyorum.

Not: 20 yaşındayım.

Sana kiz mi yok diyenler? :melek:
Yok yok öyle bir soru sormayacagim, bence cik karsisina, tanit kendi, söyle duygularini kisa sekilde. Yakin zamanda ya da hemen olumlu ya da olumsuz geri bildirim alirsin. :)
Bak geri bildirim alirsin bölümü KESIN ve NET :)

Ben kendi fikrimi söyleyeyim; Kesinlikle olaya hızlı dalmamalısın. Kız ile tanışma işini de yüz yüze ve baş başa iken yapsan daha iyi olur. Mesela yolda yalnız yürürken veya bir yerde otururken kızın yanına gidip tanışabilirsin. Sağlıklı bir ilişki için uzun bir zaman gerekir. Hiçbir şeyin hızlı gelişmesini bekleme. Önce arkadaş ol. Daha sonrası senin ve kızın davranışlarına bağlı zaten. :) Benim düşüncem bu yönde.

Arkadaşlar yapmayın etmeyin kendinizi benim yerime koyup, empati yapın gerçekçi düşünün biraz ben şuan mesaj atmaya bile çekiniyorum siz bana gidip tanış diyorsunuz.

Geri
Yukarı