Hoşlanılan Kıza İlk Mesaj

Öneri 1:
Sen bir şey yapmazsan başkası yapacak, sen de arkalarından bakacaksın. Ne yapmaya karar verirsen ver, bir an önce harekete geç. Başta arkadaş bile olsanız yeter. Eğer kız senden hoşlanıyorsa başkalarına bakmaz, senden gelecek bir teklifi bekler. Ancak, sen arkadaş bile olmaya çekinirsen, işin yaş.

Öneri 2:
Geç kızın karşısına "Benimle evlenir misin?" de. Gerçekten işe yaradığı 1 duruma şahit oldum. Tanıştıklarının 2. haftasında adam kıza evlenme teklif etti, şuan evliler... :D

Arkadaşlar dün gece mesaj attım iki muhabet ettik, tanışmayı düşünmüyormuş kendisi, kısacası yol verdi bana, bende mesajdan sonra görüldü bile yapmadım, ilerleyen saatler de kendisinin ön yargılarını yenmesi için Scorpions-Still loving you şarkısını armağan etmeyi düşünüyorum.

Yardımlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar hala daha şu karşı tarafa açılma mevzusunu aşabilmiş değiliz. Zaten sizin gibiler yüzünden hepten havalara giriyor bu arkadaşlarımız, indirebilene helal olsun.
Yahu en alttaki döner dükkanı işleten komşunuzdan 2 tombik döner sipariş rica etmiyorsun ki abicim sen. Hele bir kızın karşısına görün, arkadaşça takıl 1 ay. Zaten sana olan tutumundan her bir halt anlaşılır. Siz o telefonun arkasına sığınmaya devam ettiğiniz sürece hep kaybedeceksiniz, Kıvanç Tatlıtuğ değilsin ki sen, kaldı ki o adam da gidip sosyal medyadan yazmıyordur kimseye :)

Eğer gerçekleşme ihtimali var olan bir ilişki varsa ortada 1 ay arkadaşça takılın, yaklaşmaya çalışın.
Zaten sizden haz etmezse öyle güzel belli eder ki siz bile şaşırırsınız. Ya bu ne kadar nazik ve hissettirmeden reddediyor dersiniz. Dolayısıyla boş yere de reddedilmezsin. Herkes neyin ne olduğunun farkında olur ama her iki taraf da salağa yatar, hayat devam eder :D

Ha yok, gerçekleşme ihtimali olmayan bir aşka tutulduysan da geçmiş olsun, Technopat çare olamaz sana :) Biz donanımcıyız anlamayız öyle işlerden.

Arkadaşlar dün gece mesaj attım iki muhabet ettik, tanışmayı düşünmüyormuş kendisi, kısacası yol verdi bana, bende mesajdan sonra görüldü bile yapmadım, ilerleyen saatler de kendisinin ön yargılarını yenmesi için Scorpions-Still loving you şarkısını armağan etmeyi düşünüyorum.

Yardımlarınız için teşekkürler.
Allah Allah, niye düşünmüyormuş? Tanışsa ne olacak ya, kalp kırmaya değer mi? Ben olsam konuşmazdım hiç bir daha.

E zorla mı istesin? :) Olabilir arkadaşlar. O seni istemez, sen başkasını istemezsin. İstemediğiniz birisi sizinle tanışmak istese, zaman geçirmek istese ne dersiniz? :)

916260.jpg

E zorla mı istesin? :) Olabilir arkadaşlar. O seni istemez, sen başkasını istemezsin. İstemediğiniz birisi sizinle tanışmak istese, zaman geçirmek istese ne dersiniz? :)

Eki Görüntüle 231095
Tamam cevabı yapıştırdın suratıma. E kız daha görmemiş ki arkadaşı. Benim kalbim kırıldı onun yerine :(

Tamam cevabı yapıştırdın suratıma. E kız daha görmemiş ki arkadaşı. Benim kalbim kırıldı onun yerine :(

Valla ben de üzüldüm. Ama keşke mesaj atmasaydı. Çünkü gerçekten mesajla olacak işler değil.

+Baba annemle nasıl tanıştınız?
-Instagram'dan!

Olmaz yani böyle. :D Bir de böyle düşünelim:

+Anne babamla nasıl tanıştınız?
-Oğlum baban çok romantikti! Gelip birden benim ne kadar güzel olduğumu ve tanımak istediğini söyledi!

gibisinden uzar gider. Kızların hangisini tercih edeceğini anlamışsınızdır. :)

Geri
Yukarı