Hoşlanılan kıza nasıl açılınır?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10300H
NVİDİA GEFORCE GTX1650
Öncelikle iyi akşamlar. Okulda hoşlandığım bir kız var. Açılmak istiyorum ama beni tedirgin eden bazı konular var. Kız beni tanımıyor tam olarak sadece adımı biliyor. Geçen gün onunla aynı sınıftaki arkadaşıma sordum sevgilisi varmış eskiden. Onun için bayağı ağlamış hatta derslerde falan. Bana gorede biraz güzel, daha fazla çevresi var falan. Şöyle birşeyde var.

Eğer reddedilirsem 3K. Kisilik okula komple rezil olurum nedenini sormayın. Daha önce böyle bir şey yaşamadım, yani ilk defa böyle bir şey oluyor. Cesaretimde tam yok dediğim sebeplerden dolayı. Nasıl oluyor prosedür falan hiçbir şey yok bende. İlk önce arkadaşca mi yaklaşılır? Direkt konuya mi girilir? Yoksa dediğim sebeplerden dolayı da ugrasilmaz mi? Taktiklerinizi bekliyorum 🤗

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Savaş Cebeci'den dinleyelim, bu konu hakkında en mantıklı açıklama...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Savaş Cebeci'den dinleyelim, bu konu hakkında en mantıklı açıklama...
Kalkıpta 70 KG adamdan da tavsiye almam. :D

Açılmak diye bir şey yok.

Ben yazmadım zaten konuşma nasıl başlatılır diyecektim Technopat çevirmiş
Şaka bir yana cidden hiç tanışıklığın olmadığı birine açılırsan %99 ret yersin. En azından biraz tanışıklığın olması lazım.
İşte nasıl olacak asıl sorum bu

Derslerine odaklan. Arkadaş gibi takıl. Fazla beklenti üzer bu yaşlarda.

Eyw

Yeni konular

Geri
Yukarı