Hoşlanılan bir kıza nasıl açılınır?

Bak iste arkadas burda hakli ufak capli gizli bir araştırma yap sonra bide peynir ekmek olmuslara denk gelip ondan bundan dayak yeme dostum. Baktin tamam guzel iyi huylu bi kiz o zaman acele etcen kacirmican ben tam yuregimi topladigimda o baskasiyla cikmaya baslamisti.

Ohoo şimdiden işi ciddiyete bindirmeyelim. Kıza bunu soyleme sakın daha çok yolu var bu ilişkinin.
Haklısın Abi, şimdi herkes el ele(l->t) :/

Genel bir tavsiyem olacak. Bu konuları kızı tanımayan bir başka kızla konuşun. Ona anlatın ve onun tahminlerine uyun. Bizimkiler tecrübe onlarınki his ve genelde kızların hisleri doğru çıkıyor (nedenini anlamış değilim).

Beyler öyle dediğiniz gibi yok ekmek arası yok peynir çeşidi olan kızlardan değildir kendisi. Çok az tanısanız sizde hak verirsiniz.

Bak iste arkadas burda hakli ufak capli gizli bir araştırma yap sonra bide peynir ekmek olmuslara denk gelip ondan bundan dayak yeme dostum. Baktin tamam guzel iyi huylu bi kiz o zaman acele etcen kacirmican ben tam yuregimi topladigimda o baskasiyla cikmaya baslamisti.

Ohoo şimdiden işi ciddiyete bindirmeyelim. Kıza bunu soyleme sakın daha çok yolu var bu ilişkinin.
Araştırmalar yapıyorum. İşi ciddiyete bindirmedim hocam sadece o kelimelere karşı tepkisi bu bizzat test ettim.

Ben öyle oyuna getirilmiştim bir keresinde. Kız beni seviyordu ve sürekli yalan yanlış beni sevdiğimden uzaklaştıracak şeyler söylüyordu. Neyseki oyuna gelmedim. :) Lakin bu tavsiye tutabilir deneyebilirsin.

Bence uzatma artik. Ne kadar uzatirsan heyecan o kadar artiyor. Herseyde boyle bu. Ha Facebook isi yalan. Oradan soyleme, yuz yuze gidip bir an once halletmen lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı