Hosting önerisi

Hakann00

Hectopat
Daha fazla  
Nodejs web serverim için hosting arıyorum bu işlerde yeniyim. Windows Hosting'de projemi çalıştırabilir miyim? Yoksa bazı Hostingler'de bulunan nodejs hosting kısmını mı tercih etmeliyim? Ve bunun için hangi hostingleri önerirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haklisiniz ben de 3 ay once oyle zannettim hosting alanina Node.js kurdum bir guvenlik acigi oldu herhalde ama simdi onu da engellemisler.
Burasi da benim hosting alanim 3 ay once herhalde guvenlik acigindan dolayi yapmak mumkunmus yani ben onlari hacklemisim guya simdi attiklari mesaj da su:
Benim mesajim:

Talep kaydı oluşturdunuz 18.05.2024 19:33:48
Bundan 3 ay onceye kadar Natro'da Node.js uygulamasi calistirabilirken şu anda panelden kalkmis.
Ustelik fiverrdan 200 dolara proje aldim. Adama rezil olmak istemiyorum. Bir oyun yapmam lazim ve Node.js tabanli hazirlanmis durumda.
Neden Node.js kullanimdan kalkti ya da neden benim sitem (ovid.com.tr)'de calisirken panelde gozukmuyor. Nasil cozebilirim?

Onlarin cevabi:
Osman Y. Cevapladı19.05.2024 00:17:49
Sayın Ömer Faruk Yelkovan,

Hosting paketlerimizde node.js desteklenmemektedir. Natro üzerinde kullanımını sağlayabilmeniz için kiralık sunucularımızı önerebiliriz. Yüksek Performans Sunucu Kiralama | Kiralık Sunucu | Natro

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımla,
Osman y.
Çizgi telekomünikasyon.
+90 212 213 * ***

Muhtemelen istemeden adamlari hacklemisim herhalde.

Bütçenizi bilmiyorum ama bence contabo veya hetzner den bir sunucu kiralayın. 4 5 dolar civarı maliyetin olur.

Ücretsiz cloudpanel kur geç. İstediğin şeyi yükleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı