Hot Wheels araçlarının değeri nedir?

Hocam 10 numara koleksiyonuz var bu arada.
Teşekkür ederim

Kutusu açılmış bir ürünün koleksiyonluk değeri yoktur, gerçek bir koleksiyoncu bunlarla ilgilenmez. Çoluk çocuk alırsa alır anca.
Dostum önce bir yazdıklarımı oku. Satmak istemediğimi sadece şuanki piyasada değerlerini öğrenmek istediğimi söylemişim zaten. Değer sadece para değildir. Genel olarak bir kitle var ve bu kitlenin bu arabalara ne gibi değerler verdiğini görmek için açtım konuyu. Derdim satmak yada maddi bir şey olsa açarım konuyu bunlar kaç lira eder derim. Ayrıca koleksiyon konusunda da kimseyi kimsenin yaptığı koleksiyon ilgilendirmez. Ben böyle seviyorum araçları dizip arada bir alıp onları silip elimle incelemeyi seviyorum. Bu seni ne ilgilendirir? Senin koleksiyon anlayışın illa kutuda kalacak maddi değerini bozmayacaksa bu senin anlayışındır. Bende bu şekilde seviyorum sanane kardeşim. Ev benim evim, araç benim aracım, koleksiyon benim koleksiyonum bırakın bu en iyisini ben bilirim kafalarını her yerde illa ortaya çıkmak zorunda mısınız.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Dostum önce bir yazdıklarımı oku. Satmak istemediğimi sadece şu anki piyasada değerlerini öğrenmek istediğimi söylemişim zaten. Değer sadece para değildir. Genel olarak bir kitle var ve bu kitlenin bu arabalara ne gibi değerler verdiğini görmek için açtım konuyu. Derdim satmak ya da maddi bir şey olsa açarım konuyu bunlar kaç lira eder derim. Ayrıca koleksiyon konusunda da kimseyi kimsenin yaptığı koleksiyon ilgilendirmez. Ben böyle seviyorum araçları dizip arada bir alıp onları silip elimle incelemeyi seviyorum. Bu seni ne ilgilendirir? Senin koleksiyon anlayışın illa kutuda kalacak maddi değerini bozmayacaksa bu senin anlayışındır. Bende bu şekilde seviyorum sana ne kardeşim. Ev benim evim, araç benim aracım, koleksiyon benim koleksiyonum bırakın bu en iyisini ben bilirim kafalarını her yerde illa ortaya çıkmak zorunda mısınız?

Yok hocam ya biz ne anlariz koleksiyondan. Arkadaş profesör olmuş maşallah. Siz koleksiyon yapmiyorsunuz ki oynamak için alıyorsunuzdur(!)

Brian'ın arabası için 1000 lira veririm. EFT, havale, döviz hiç fark etmez.

"Ama ben bu koleksiyona devam ederim ve bozmam" dersen fikrine saygı duyarım.
araç senin sonuçta

Resim yükledim sanıyordum yükleyememişim. Buranın kitlesinin bu kadat kötü olduğunu bilmiyordum. Resmi göremiyorsan boş yapacağına geç kardeşim bir kişi resim diye sorsa fark etmeme yeterdi zaten. Boş yorum yapan arkadaşlar cevap yazmasın lütfen.

Ekledim hocam.

Tepkinin anlamı nedir yani ben mi fazla cahilim.
Skyline ve Hudson çok değerli.

Resim yükledim sanıyordum yükleyememişim. Buranın kitlesinin bu kadat kötü olduğunu bilmiyordum. Resmi göremiyorsan boş yapacağına geç kardeşim bir kişi resim diye sorsa fark etmeme yeterdi zaten. Boş yorum yapan arkadaşlar cevap yazmasın lütfen.

Ekledim hocam.

Tepkinin anlamı nedir yani ben mi fazla cahilim.

Hocam o R34 eğer metalse 1200 TL'den gidiyor kutulusu normal fiyat ne bilmiyorum kutusuz.

Geri
Yukarı