Hot Wheels koleksiyonu yapanlar var mı?

Ben de yapıyorum, son zamanlarda iyi bir şey bulamadım. Güzel bir ilan veya site atacak varsa alabilirim.
Ben 2 tane aldım bugün birisini BİM'den 27.50TL'ye diğerini ise D&R'dan 40TL'ye. Bence böyle gezerek bulması daha keyifli.
Bende 170 küsur araçlık bir koleksiyon var. Güzel bir hobi bence.
Benim henüz 2 oldu :D Ne kadar zamandır yapıyorsunuz ? 15-20 araca ulaştığımda şundan almayı planlıyorum odama.

Ben 2 tane aldım bugün birisini BİM'den 27.50TL'ye diğerini ise D&R'dan 40TL'ye. Bence böyle gezerek bulması daha keyifli.

Benim henüz 2 oldu :D Ne kadar zamandır yapıyorsunuz ? 15-20 araca ulaştığımda şundan almayı planlıyorum odama.

Bir ara İzmir'deki bütün oyuncakçıları gezip aradığımı Migros'ta bulmuştum. :D ToyzShop'da falan çalışanlar da koleksiyon yapıyor ve alabiliyorlar. Ondan marketlerde bulunabiliyor nadir olanları.

Bir ara İzmir'deki bütün oyuncakçıları gezip aradığımı Migros'ta bulmuştum. :D ToyzShop'da falan çalışanlar da koleksiyon yapıyor ve alabiliyorlar. Ondan marketlerde bulunabiliyor nadir olanları.
Aynen hocam dediğiniz gibi olabiliyor. BİM'den aldığım '84 Audi Quattrao, '99 Honda Civic Custom'dan daha şık duruyor :D Aldığım BİM'de ki araçlar kasanın yanındaydı 3 adet vardı galiba bir çalışan kendine sakladı ama bende görünce aldım ama bazı eşyaları yanlarına alıp orada da satabiliyorlar.

Wolksvogen Ford focus wolksvogen dodge charger Aston Martin porshce GT3RS Lamborghini.

Dosya Ekleri

• IMG_20230130_214856_N.jpg
    IMG_20230130_214856_N.jpg
    197,7 KB · Görüntüleme: 55
Sadece Mercedes'ler bunlar, en eskisi 5 yıllık olması lazım, A class. Elimde çok fazla var , o yüzden masanın üstünü hep değiştiriyorum
IMG_20230117_163531_441.jpg

Bunlar da ufak Japon köşesi. Yer olmadığından 6 araç geldi Japonya'dan masaya. En eskisi R32, 5 yıllık.
IMG_20230117_163720_225.jpg

Geri
Yukarı