Hot Wheels koleksiyonu yapılır mı?

Son zamanlarda karşıma hw koleksiyonerleri çıktı ve bayağıda bir ilgimi çekti. Bu zamanda hw koleksiyonu yapılır mı?
Paranız varsa neredeyse herşey olur ama tüm arabalar alıcaksanız o zaman kolay gelsin.

İmkânın ve evde yerin varsa neden olmasın? Yalnız bağımlılık yapabiliyor, dikkat et. :) Ben kendime ayda bir olacak şekilde sınır koydum en son, bakalım uyabilecek miyim.

Bende var ama 20 tane anca oldu 15 TL iken başladım şu an 60 TL sanırım koleksiyonu bıraktım daha fazla almıyorum

Standart araçlar 60-70 tl civarı oldu. Bende ara sıra alırdım fakat elimi süremez oldum. Neye harcayacağını bilemeyecek kadar paran varsa yapılır.

Yapcaksanız yahu bana premium çıkmıyor diye pes etme öyle diyordum bugün 2 tane buldum çalışanlara sevkiyatı sorun bir de o zaman gelin.

Hot Wheels'lar çok popüler araçlar olduğundan değerli bir Hot Wheels koleksiyonu oluşturmak istiyorsanız biraz şanslı olmanız gerekli. Kalablık bölgelerde havada kapılan modeller boş yerlerde bulunabiliyor. STH ve Chase Car avı da yapılabilir.

Eğer maddi durumunuz gerçekten iyiyse HW'yi pas geçin. Çok kaliteli üretilmiyorlar.

Geri
Yukarı