Hot Wheels koleksiyonu yapmak

Daha fazla  
Arkadaşlar bugün fark ettim bu arabaları çok seviyorum ben, çok hoşuma gidiyorlar. Maalesef aylık en fazla 2 tane alabilecek gücüm var sizce nasıl başlamalıyım koleksiyon yapmaya? Var mı içinizde koleksiyon yapan? Eğer varsa deneyimlerini yazarlarsa çok sevinirim. Matchbox vs. içinde geçerli yazdıklarım onların da Fransız modellerini falan çok beğeniyorum. Fakat ne yazik ki elimde 1 araba bile yok:(

Bir de bu arabaların ortalama kaç TL olduğunu yazarsanız çok mutlu olurum.

Zamanında 4.99'a Migros'tan alıyordum bende 20 civarında araç var. Şu anda fiyatları 45-60 TL bandında değişiyor yaşadığım şehirde.

Arkadaşlar bugün fark ettim bu arabaları çok seviyorum ben, çok hoşuma gidiyorlar. Maalesef aylık en fazla 2 tane alabilecek gücüm var sizce nasıl başlamalıyım koleksiyon yapmaya? Var mı içinizde koleksiyon yapan? Eğer varsa deneyimlerini yazarlarsa çok sevinirim. Matchbox vs. içinde geçerli yazdıklarım onların da fransız modellerini falan çok beğeniyorum. Fakat ne yazik ki elimde 1 araba bile yok:(

Hocam eskiden tanesi 5 TL iken alıyordum bende 50-60 tane var ama bu ekonomiyle alınmaz.
Şu an araştırdım 5 lisi 200 TL filan bizim markette.

Arkadaşlar bugün fark ettim bu arabaları çok seviyorum ben, çok hoşuma gidiyorlar. Maalesef aylık en fazla 2 tane alabilecek gücüm var sizce nasıl başlamalıyım koleksiyon yapmaya? Var mı içinizde koleksiyon yapan? Eğer varsa deneyimlerini yazarlarsa çok sevinirim. Matchbox vs. içinde geçerli yazdıklarım onların da fransız modellerini falan çok beğeniyorum. Fakat ne yazik ki elimde 1 araba bile yok:(

Artık alınmaz küçüklüğümden beri alıyorum aktif olarak da alıyordum ama son zamlara kadar 50 TL'ye hayatta değmez ve 50 TL regular fiyat pre fiyatlar 100 TL'den başlıyor çok fazla almaya başlayınca koyacak yerde gerekiyor internette standlar var ben 1 sene önce 200 gibi bir fiyata 100'lük almıştım yapan adamlar nasıl kötü matematiğe sahipse çoğu yer düzgün oturmuyordu neyse zaten elimde kaldı stant kalan yerleri kullanıyorum artık almıyorum yeni stant almak istemiştim ama onlarda çok pahalanmış tavsiyem sadece sevdiğiniz arabayı almak mesela Porsche 911 seviyorsunuz 1 tane buldunuz aldınız başka markette aynısının farklı rengini veya farklı bodykitli halini almanız sizin için mantıksız olur ben ilk zamanlar ucuz diye aynı arabanın farklı renklerini alıyordum önerim daha çok GT yarış araçları tarzında veya supercar, hypercar kategorisindeki araçlardan almanız. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Bir zamanlar heveslenip almıştım bir sürü, 60 adet falan var sanırım. Duruyorlar yani hiçbir faydası yok bana. Sadece arabaları severim diye aldım ama pişman gibiyim. Tanesi 10 TL idi aldığım zaman. Zam geldi artık 30 TL'ye bulursun. Bu geçici bir heves sadece. GR Supra, Sesto Elemento gibi araçlar var. Güzel duruyorlar mı duruyorlar. Ama siz bilirsiniz.

Ek olarak ayda 2 defa alabilecek bütçeniz var ise genellikle değerli olanları almaya çalışın ve kutularını açmayın açarsanda nazik ve zarar vermeden aç ve kutularını atma karaborsada çok değerli bu araçlar tabii kutusunu açınca değer gidiyor ama yine de alıcı bulursun.

Teşekkür ederim mesajlarınız için.

Bir zamanlar heveslenip almıştım bir sürü, 60 adet falan var sanırım. Duruyorlar yani hiçbir faydası yok bana. Sadece arabaları severim diye aldım ama pişman gibiyim. Tanesi 10 TL idi aldığım zaman. Zam geldi artık 30 TL'ye bulursun. Bu geçici bir heves sadece. GR Supra, Sesto Elemento gibi araçlar var. Güzel duruyorlar mı duruyorlar. Ama siz bilirsiniz.
Satmayı düşünüyor musunuz?

Artık sahibinden de bile 100tlye buluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı