Hot Wheels koleksiyonu yapmak

Artık pahalandı. Bende 250-300 tane var ama daha alasım yok fiyatlar yüzünden. Ender model arayışına girebilirsiniz belki. Ender modeller para eder. Treasure Hunt olarak geçer.

Arkadaşlar bugün fark ettim bu arabaları çok seviyorum ben, çok hoşuma gidiyorlar. Maalesef aylık en fazla 2 tane alabilecek gücüm var sizce nasıl başlamalıyım koleksiyon yapmaya? Var mı içinizde koleksiyon yapan? Eğer varsa deneyimlerini yazarlarsa çok sevinirim. Matchbox vs. içinde geçerli yazdıklarım onların da fransız modellerini falan çok beğeniyorum. Fakat ne yazik ki elimde 1 araba bile yok:(

Bir de bu arabaların ortalama kaç TL olduğunu yazarsanız çok mutlu olurum.

Şokta bir sürü Hot Wheels arabaları cart curt var, sanırsam 25-30 TL civarındaydı.
Araba koleksiyonu yapan biri için söylüyorum bir süre sonra sarmıyor.
Paranı daha güzel şeylere harca ya da biriktir.

Bende yapıyorum ama az arabam var. Çünkü hem pahalı hem de güzel araç yok. Ben sadece sevdiğim araçları alıyorum. Pişman gibiyim aslında hiç başlamasam da olurmuş.
1680695165898.png

Bende yapıyorum ama az arabam var. Çünkü hem pahalı hem de güzel araç yok. Ben sadece sevdiğim araçları alıyorum. Pişman gibiyim aslında hiç başlamasam da olurmuş.
Eki Görüntüle 1727997
Yoo hocam aslında elinizde bence gayet güzel araçlar var(paralarından anlamam ancak görünüşleri gayet güzel bence) ayrıyeten elinizde 2 tane gtr var daha ne olsun...

Yoo hocam aslında elinizde bence gayet güzel araçlar var(paralarından anlamam ancak görünüşleri gayet güzel bence) ayrıyeten elinizde 2 tane gtr var daha ne olsun...
Onlar büyük hocam hot wheels değil. Evet bence de güzel araçlar var. Sana da öneririm beğendiklerini al sadece. Gerçekten bir çukur seni içine çekecektir düşme bu tuzağa. Sevdiklerini al sadece.

Onlar büyük hocam hot wheels değil. Evet bence de güzel araçlar var. Sana da öneririm beğendiklerini al sadece. Gerçekten bir çukur seni içine çekecektir düşme bu tuzağa. Sevdiklerini al sadece.
Hepsini alacak para varsa da düşsün o çukura. 😁

Sizin arabaları bayağı düzenli kaydetmişsiniz. Kutulular mı?

Geri
Yukarı