Hotmail hacklendi

soprano24

Femtopat
Daha fazla  
Hotmail'ler hacklenmis hotmailinize girip guvenlik kismina girin ve giris gec misine bakin Hotmail kullanan arkadaşlar 2 asamali dogrulama acip sifrelerinizi degisin.

Son düzenleyen: Moderatör:
OutlooK'den nasıl yapabilirim? Ek olarak kaynak atar mısınız?

Outlook web sitesinden profilinize tiklayin sonrasinda 2 asamali dogrulamayi yapin ve sifrenizi degisin giris olmus mu diye giris hareketlerini kontrol edin.

Outlook'den nasıl yapabilirim? Ek olarak kaynak atar mısınız?

Ben Facebook'tan gordum ve babamin hesabina girip kontrol ettim birçok ulkeden giris yapilip hesabi eslestirilmis her şeyi yapip kurtarmaya calistim cogu kisininde hesabi bu sekilde hacklenmis bazilarinin kapatilmis.

Başarısız otomatik eşleşmeler ve Otomatik Eşitleme yazıp eşitleme başarısız olan uyarılar var sadece.

Botlarla sürekli deniyorlar, kırmamışlar bir şeyi bu da doğal, siz yanlış görmüş olmayın?

Benimkine bir şey olmamış. Hem herkese olduğunu nereden biliyorsunuz ki?

Facebook'ta bulunduğum grupta arkadaşlarımda aile içinde Outlook kullananlarda baktığımda bulunuyor zaten hep olan seylerdi bunlar Hotmail üzerinde ama yaygınlaşmıs.

Başarısız otomatik eşleşmeler ve otomatik eşitleme yazıp eşitleme başarısız olan uyarılar var sadece.

Botlarla sürekli deniyorlar, kırmamışlar bir şeyi bu da doğal, siz yanlış görmüş olmayın?

Botların hepsi sifrelerinize ulaşıp 2 aşamalı doğrulama vb de takılanlar oluyor genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı