Hotswap %75 klavye önerisi

Bütçe
3000

Mythia

Decapat
Daha fazla  
Ses tekerleği, kablosuz özelliği ve RGB'si olan, %75 düzende bir klavye arıyorum. AliExpress'den Akko marka tam aradığım özelliklerde ve kalitede bir klavye buldum 2400 TL fiyatı var fakat vergi eklenince 3300 civarına çıkıyor. Sonradan ekstra ücretler de çıkar mı klavye gümrükte kalır mı falan bilemediğim için açıkçası pek yemedi sipariş etmek. Var mıdır öneriniz?

Ekran görüntüsü 2023-12-20 164716.png

Ses tekerleği, kablosuz özelliği ve RGB'si olan, %75 düzende bir klavye arıyorum. AliExpress'den Akko marka tam aradığım özelliklerde ve kalitede bir klavye buldum 2400 TL fiyatı var fakat vergi eklenince 3300 civarına çıkıyor. Sonradan ekstra ücretler de çıkar mı klavye gümrükte kalır mı falan bilemediğim için açıkçası pek yemedi sipariş etmek. Var mıdır öneriniz?

Eki Görüntüle 2059090
Aliexpress'te ödedikten sonra ekstra çıkmaz.

Hocam şu anda AliExpress'te epomaker TH80X indirimde, yellow Switch versiyonunu tavsiye ederim.

AliExpress'ten alışveriş güvenilir midir şu an? Saçma sapan ek ücretler çıkar mı veya ürünün sınırda kalma ihtimali falan?

Güvenebilsem bunu almayı düşünüyordum:

Markalar hakkında da çok bir bilgim yok, EPOMAKER iyi midir? Söylediğiniz model de tatlıymış ama daha koyu renk bir şey arıyorum açıkçası :)

Son düzenleyen: Moderatör:
AliExpress'ten alışveriş güvenilir midir şu an? Saçma sapan ek ücretler çıkar mı veya ürünün sınırda kalma ihtimali falan?

Güvenebilsem bunu almayı düşünüyordum:

Markalar hakkında da çok bir bilgim yok, EPOMAKER iyi midir? Söylediğiniz model de tatlıymış ama daha koyu renk bir şey arıyorum açıkçası :)
Sorun çıkmaz dedim ya mübarek.

AliExpress'den alışveriş güvenilir midir şu an? Saçma sapan ek ücretler çıkar mı, veya ürünün sınırda kalma ihtimali falan. Güvenebilsem bunu almayı düşünüyordum.
Markalar hakkında da çok bir bilgim yok, epomaker iyi midir? Söylediğiniz model de tatlıymış ama daha koyu renk bir şey arıyorum açıkçası :)
AliExpress'te son ödediğinizden hariç hiçbir şey ödemezsiniz hocam ve satıcı da zaten resmi firma. Almak istediğiniz klavye ile yazıyorum şu anda ve memnunum diyebilirim ama şu anda önümde TH80 ile değiştirme şansım olsa değiştiririm, orası da ayrı. Bu arada Akko'nun kendi sitesinden alırsanız çok daha ucuza gelir, linkleri bırakıyorum. Akkogear'da da son ödediğiniz fiyat harici vergi vs. ödemiyorsunuz. Yellow switch önerimdir.

AliExpress'te son ödediğinizden hariç hiçbir şey ödemezsiniz hocam ve satıcı da zaten resmi firma. Almak istediğiniz klavye ile yazıyorum şu anda ve memnunum diyebilirim ama şu anda önümde TH80 ile değiştirme şansım olsa değiştiririm orası da ayrı. Bu arada Akko'nun kendi sitesinden alırsanız çok daha ucuza gelir, linkleri bırakıyorum. Akkogear'da da son ödediğiniz fiyat harici vergi vs. ödemiyorsunuz. Yellow Switch önerimdir.

Akko'nun sitesinde ödeme yaparken AliExpress'deki gibi vergi kısmı gözükmüyor ama. Vergi olayı nasıl işliyor orada.

Gümrükte vergi kesiliyor. 150 euro altı ise %30, %35 vergi kesiliyor.

@AdaBagcibasi Akkogear'da da son ödediğiniz fiyat harici vergi vs. ödemiyorsunuz demiş de o yüzden sormuştum. Üzerine vergi de çıkıyorsa o zaman AliExpress daha ucuza geliyor. 👍

AliExpress'te son ödediğinizden hariç hiçbir şey ödemezsiniz hocam ve satıcı da zaten resmi firma. Almak istediğiniz klavye ile yazıyorum şu anda ve memnunum diyebilirim ama şu anda önümde TH80 ile değiştirme şansım olsa değiştiririm orası da ayrı. Bu arada Akko'nun kendi sitesinden alırsanız çok daha ucuza gelir, linkleri bırakıyorum. Akkogear'da da son ödediğiniz fiyat harici vergi vs. ödemiyorsunuz. Yellow Switch önerimdir.

Bu arada imkanınız olsa değiştirmek istemenizdeki sebep nedir?

@AdaBagcibasi Akkogear'da da son ödediğiniz fiyat harici vergi vs. ödemiyorsunuz demiş de o yüzden sormuştum. Üzerine vergi de çıkıyorsa o zaman AliExpress daha ucuza geliyor. 👍

Bu arada imkanınız olsa değiştirmek istemenizdeki sebep nedir?

Öderken kargo fiyatı diye çıkıyor sadece. Öyle demişlerse öyle olabilir de fakat riske girmemek gerek. Çünkü vergi ücreti ile birlikte diye yazmıyor sadece shipping yazıyor. Siz deneyin isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı