House Flipper'de GPU kullanımı %100 oluyor

DarkLegendREA

Hectopat
Daha fazla  
Gençler Dying Light 30 FPS çalıştıran PC GTA 5 60 FPS çalıştıran PC House Flipper açmıyor. Görev yöneticisinde %100 GPU kullanımı yazıyor diğer değerler normal. Fakat oyunun penceresi geliyor siyah ekran siz deyin 5 dk bekle ben deyim 10 dk bekledim siyah ekran kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten oyun esnasında GPU'nun %100 olması normaldir, istenen bir durumdur. Daha az ise darboğaz var demektir. Oyun orijinal mi?

O şekil de olur.
ama bu uygulamayı 2 kere yaptım

Yani şimdi oyun ekranı geliyor sonra bekliyorum oyunun fare işareti farklıydı turuncu bir şey geliyor sonra uygulama yanıt vermiyor durduruldu diyor.

O şekil de olur.

Bir daha denedim siyah ekran gelmiyor bir öneriniz var mı yoksa param boşa mı gitti iade nasıl edeceğim ya da.

Şey peki 2 tane ekran kartım var ya doğru olanı seçmiyorsa windows biri kötü biri iyi

Son düzenleme:
ama bu uygulamayı 2 kere yaptım

Yani şimdi oyun ekranı geliyor sonra bekliyorum oyunun fare işareti farklıydı turuncu bir şey geliyor sonra uygulama yanıt vermiyor durduruldu diyor.

Bir daha denedim siyah ekran gelmiyor bir öneriniz var mı yoksa param boşa mı gitti iade nasıl edeceğim ya da.

Şey peki 2 tane ekran kartım var ya doğru olanı seçmiyorsa windows biri kötü biri iyi
Windows harici ekran kartını seçmeseydi, Dying Light'ı 10 FPS falan açardı.

evet haklısın

1657613019429.png

Değerler böyle

Dosya Ekleri

• 1657612998539.png
    1657612998539.png
    81,3 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Geri
Yukarı