HP 15-AC108NT Laptop Temizlik İçin Arka Kapak Nasıl Açılır?

RuLingEren

Hectopat
Daha fazla  
HP 15-AC108NT marka laptopumun fanını temizlemek istiyorum ama altındaki vidaları sökünce altını çıkartamıyorum, lütfen yardım edin nasıl açacağım?

HP 15-AC108NT marka laptopumun fanını temizlemek istiyorum ama altındaki vidaları sökünce altını çıkartamıyorum, lütfen yardım edin nasıl açacağım?
Alttaki vidaları söktükten sonra klavyenin olduğu bölüm çıkıyor, klayvenin altında zaten direk anakarta ulaşıyorsun.

Vidaları söktükten sonra laptopu normal pozisyona getir. Ekranı kaldır gri olan kasa ile siyah olan alt kasanın arasına bankamatik sokarak hafif hafif kastırarak etrafında gezdir zaten tak tak tırnaklar bırakacak. 2 tane gizli vida var laptop ile masanın tutunduğu ayakları kendine doğru çek çıkacaklar. Çift taraflı bant ile tutunduğu için tekrar yerine takılabiliyor. Daha önce sökme işlemi yapmadıysanız menteşe yuvalarına veya kasaya zarar verebilirsiniz. Profesyonel yardım alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı