HP 15-EC2021NT sürücüleri nereden indirilir?

anonhllover

Decapat
Daha fazla  
Şimdi ben bu makineyi satın aldım ama daha elime ulaşmadı. Her neyse bu önemli değil. Alet FreeDOS. Yani şimdi ben Windows kurduktan sonra sürücüleri nereden kuracağım? HP'nin kendi sayfasında bu modele ait sürücüler hakkında bir bölüm bulamadım. Beni aydınlatın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ben bu makineyi satın aldım ama daha elime ulaşmadı. Her neyse bu önemli değil. Alet FreeDOS. Yani şimdi ben Windows kurduktan sonra sürücüleri nereden kuracağım? HP'nin kendi sayfasında bu modele ait sürücüler hakkında bir bölüm bulamadım. Beni aydınlatın lütfen.

Buradan cihazının seri numarasını gireceksiniz. Gerekli olan sürücüleri indireceksiniz.

Sürücüleri otomatik Windows yükleyecektir ama yine de. HP Pavilion 15.6 inch Gaming Laptop PC 15-ec2000 Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği tahminimce cihazınız bu. Kalan rakam farklılıkları konfügrasyon farkları diye düşünüyorum.

Kendi laptopumdan örnek vereyim

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (151).png
    Ekran Görüntüsü (151).png
    208,1 KB · Görüntüleme: 31
Cevap veren herkese teşekkür ediyorum. Cihaz elime ulaştığında umarım sorun çıkmaz. Tabi ulaşabilirse. Ne yapın ne edin agt kuryemidir nedir onu kullanmayın. Amazon tr sağolsun bu garip kargo şirketine verdi. Her neyse teşekkürler tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı