HP 245 G8 gündelik işlemlerde sorun çıkarır mı?

HelalReiS

Hectopat
Merhabalar.

Linkteki bilgisayarı arkadaşım alacak. Maksimum FM falan oynar, oyunlarla başka bir alakası yoktur.

Genel olarak film izlemek, sunum hazırlamak gibi işlemler için kullanacak. Kendim baktığım kadarıyla yeterli gibi geldi ancak eskiden Lenovo Z50-75 bir laptopum vardı ve o bilgisayardan çok çektim. Ortalama oyunları akıcı oynuyordum ama normal film izlemek, ofis programları kullanmak, tarayıcıyı açmak, bilgisayarın açılması bile başlı başına bir dertti. Windows 10 orijinal ve güncel olmasına, virüs olmamasına rağmen her türlü işlem için uzun süre beklemek zorunda kalıyordum.

Arkadaşımın başına da böyle bir şey gelmesini istemiyorum. Bilgisayarda bir şeye tıkladığı zaman açılması gerek. İstediğimiz şey sadece bu. 😀

Sizce bu bilgisayar böyle sorunlar çıkartır mı? Gündelik işler için yeterli olur mu? Kullanan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kullanmadım ama özelliklerine bakıldığında gündelik işler için yeterli duruyor. Fiyat olarak aynı fiyata hangi marka model laptoplar var diye bir araştırma yapılıp arasında karşılaştırma yapılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı