HP 250 G3 Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 7

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
RAM
4 gb dd3l
SSD veya HDD modeli
HGST 500GB
Ekran kartı
GT 820M
İşlemci
İ3 4005U
Selamlar dostlar, HP laptobum mevcut. Arada mavi ekran hatası alıyorum. Sanıyorum ki harddisk ile alakalı. Çünkü taktığım harddisk sağlığı çok değişken bir yükselip bir düşüyor. Sağlığı yüzde 50 civarında olması lazım. Fakat yinede kontrol etmek amaçlı minidump dosylarının hepsini aldım. Daha önceden de verdiği mavi ekranlar vardı. Aynı disk kullanıyorum. Kontrol ederseniz sevinirim. Sorun neymiş. Ona göre hareket edeceğim. Minidump dosyaları

Ralink Wi-Fi sürücüsü çökertiyor sistemi.

Ek olarak da Bluetooth sürücünüzü, Intel ses sürücünüzü güncelleyin.

Donanım Kimliği verirseniz hepsi için çözüm üretebiliriz.

Ralink Wi-Fi sürücüsü çökertiyor sistemi.

Ek olarak da Bluetooth sürücünüzü, Intel ses sürücünüzü güncelleyin.

Donanım Kimliği verirseniz hepsi için çözüm üretebiliriz.
Evet hocam onuda yeni yükledim. Ama onu yüklemeden öncede 15 gün önceki ilk verdiği mavi ekranlar ne için bakabilirmisiniz. Ralink bluetooth sürücüsünü bulamadım. Bir yabancı sitede HP için verilmiş olanı yükledim. Kendi sitesinde HP nin Ralink yok. Donanım kimliğine bakamıyorum çünkü başka bilgisayardan yazıyorum. Ama bakacağım. Rica etsem diğer mavi ekran hatalrına bakarmısınız.

Öylemi ama ralink sürücüsünü yeni yükledim. Şubat 1 tarihli mavi ekran yediğimde ralink yüklü değildi ama yinede mavi ekran yemiştim o yüzden demek istedim hocam. Fakat bu yükledikten sonraki gibi sık olmamıştı.

Geri
Yukarı