HP proone 440 G3 "MEMORY_MANAGEMT" mavi ekran hatası

onuarca

Hectopat
Merhaba arkadaşlar HP proone 440 G3 model bilgisayar için 4 GB RAM'e ek olarak 8 GB daha RAM taktım. İlk durumda bilgisayar çalıştı 12 GB RAM'i gördüm, bir süre sonra mavi ekran aldım yeniden başlattım çalıştı. Ama daha sonra en az 3-4 farklı mavi ekran hatası aldım. Daha sonra yeni taktığım RAM'i söktüm denedim olmadı, yerlerini değiştirdim olmadı. MEMORY_MANAGEMT, Ntfs.sys, 0xc000021a bu mavi ekran hatalarının hepsini alıyorum tek tek. Format attım açılış parolası şifresi giriyorum masaüstüm masmavi sadece mavi. Defaultuser0 diye başka bir kullanıcı da görünüyor.
2 gündür uğraşıyorum sorunu çözemedim. Baya da acil çünkü iş yerinin bilgisayarı. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sakıncası yoksa format atmayı deneyebilirsiniz. İş yeriniz izin veriyorsa atabilirsiniz.

Önemli bilgiler var diyorsanız. Depolamayı çıkartın HDD/SSD fark etmez. Onu başka bir bilgisayara aktarın.

Bir sakıncası yoksa format atmayı deneyebilirsiniz. İş yeriniz izin veriyorsa atabilirsiniz.

Önemli bilgiler var diyorsanız. Depolamayı çıkartın HDD/SSD fark etmez. Onu başka bir bilgisayara aktarın.
2 kere format attım, şu an zaten bip sesi geliyor görüntü v.s. gelmiyor. Sanırım bir bilgisayarcıya göndereceğim

Kaç tane bip sesi geliyor? 8GB RAM'i takarken diğerini de bozmuşsunuz.
Hocam pcyi kapatana kadar ses susmuyor. Youtube da aynı ses Ram'den kaynaklı demiş hepsi. Büyük ihtimalle Ram ile alakalı bir sorun oluştu zaten. Daha önce hiç başıma gelmemişti. İlk açtığımda da bakıp 12GB rami görmüştüm. Ne olduysa sonradan oldu :/
Galiba donanımsal bir sorun var. Ben RAM'lerden şüpheleniyorum. O yüzden RAM testi istemiştim.
Teşekkür ederim size de yardımlarını için Ram testini yapamadan mefta ettik bilgisayarı. %99 Ramden

Yeni konular

Geri
Yukarı