HP proone 440 G3 "MEMORY_MANAGEMT" mavi ekran hatası

onuarca

Hectopat
Merhaba arkadaşlar HP proone 440 G3 model bilgisayar için 4 GB RAM'e ek olarak 8 GB daha RAM taktım. İlk durumda bilgisayar çalıştı 12 GB RAM'i gördüm, bir süre sonra mavi ekran aldım yeniden başlattım çalıştı. Ama daha sonra en az 3-4 farklı mavi ekran hatası aldım. Daha sonra yeni taktığım RAM'i söktüm denedim olmadı, yerlerini değiştirdim olmadı. MEMORY_MANAGEMT, Ntfs.sys, 0xc000021a bu mavi ekran hatalarının hepsini alıyorum tek tek. Format attım açılış parolası şifresi giriyorum masaüstüm masmavi sadece mavi. Defaultuser0 diye başka bir kullanıcı da görünüyor.
2 gündür uğraşıyorum sorunu çözemedim. Baya da acil çünkü iş yerinin bilgisayarı. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Minidump dosyanı paylaşabiliyorsan paylaş.

Minidump dosyanı paylaşabiliyorsan paylaş.
Dosyaları bu mesajdan sonra gönderin bildirim gelmiyor yoksa.

Yeni format atmıştım ilk açıldığında masaüstünü görüyorum 10-20 sn içinde mavi ekran aldım Memory_Management hatası, o 10 snlik bölümde minidump dosyasını aldım hemen. Aldıktan sonra da CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION mavi ekranını aldım. Şimdi windows yanlış yüklenmiş olabilir başlangıç onarma v.s. çıkıyor işte.

Teşekkürler.

BIOS güncelleyin.

"sfc /scannow" rehberini uygulayın.

Realtek ağ sürücünü güncelle. Sürücü ağ kısmında olacaktır.

Memtest86 testi yani RAM testi yapınız. RAM'lerde hata bulmaya çalışan bir işlemdir. 2 RAM var, bunun için ayrı ayrı yapınız. Toplam 2 test yapacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS güncelleyin.

"sfc /scannow" rehberini uygulayın.

Realtek ağ sürücünü güncelle. Sürücü ağ kısmında olacaktır.

Memtest86 testi yani RAM testi yapınız. RAM'lerde hata bulmaya çalışan bir işlemdir. 2 RAM var, bunun için ayrı ayrı yapınız. Toplam 2 test yapacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cevaplar için teşekkür ederim. Sıkıntı şu pcyi açıldığında bunları yapacak zamanım olmadan mavi ekran alıp yeniden başlatıyor.

Güvenli mod açmayı deneyebilirsiniz.

Hocam, ağ güncellemesini yaptım. Sonra bios yapayım dedim yapılırken yine mavi ekran verdi. Yeniden açtım dıııııııııt dııııııııııııııt diye yüksek seviyede ses veriyor görüntü gelmiyor şu an :/

Geri
Yukarı