HP 250 G9 vs Casper Nirvana S500

HP olan model daha iyi performans sağlar MX550 ile fakat ikiside oyun bilgisayarı değil. Bütçeniz nedir? Daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

Bu model ile daha iyi oyun performansı alırsınız;

512gb isterseniz ;

HP olan model daha iyi performans sağlar MX550 ile fakat ikiside oyun bilgisayarı değil. Bütçeniz nedir? Daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

Bu model ile daha iyi oyun performansı alırsınız;

512gb isterseniz ;

Dostum maalesef butcem 13000 civari bunu alacak butcem yok daha iyi önerin varmi 512 gb

Dostum maalesef bütçem 13000 civari bunu alacak bütçem yok daha iyi önerin var mı 512 GB.

Maalesef piyasada bulamadım. Victus alırsan ileride içine ekstra SSD takabilirsin. Garantiden çıkmıyor bozmadığınız sürece. 1650 ile attığınız PC'ler arasında fark mevcut.

Peki HP alirsam ornegin RDR 2 ve GTA V PES 21 FIFA 23 bunlarda 30 FPS ustu alir miyim?

Sizin attığınız HP mi benim attığım HP Victus mu? Hangisini soruyorsunuz?

Benim attigim HP.

Merak ettiğiniz oyunların FPS değerlerini bu videodan bakabilirsiniz, attığınız HP ile aynı donanıma sahip;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merak ettiğiniz oyunların FPS değerlerini bu videodan bakabilirsiniz, attığınız HP ile aynı donanıma sahip;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır teşekkür ediyorum

Benim tavsiyem birazcık zorlama imkanınız varsa Victus almanız olur, hele oyun için düşünüyorsanız ömrü daha uzun olur sizin için. Artmaz ise attığınız HP, Casper'dan çok daha iyi.

Geri
Yukarı