HP AMD R3 3200U vs ASUS AMD R3 3200u

Bütçe
5200
hocam aralarındaki fiyat farkı 300 sizce değer mi ASUS almaya? bir de ramlerde mhz farkı var ASUS daha yüksek. Sadece tek sıkıntım şu ASUS'u aradığımda RAM ekleteceğim zaman sadece kendileri yapıyor başka yerde taktırırsam garantiden çıkıyormuş servisten çok geç getirirler diye korkuyorum çünkü sunumlarım var. HP'yi aradığımda ise ürüne zarar gelmediği sürece garantiden çıkmayacağını söylediler o kafamı kurcalıyor
300 liraya ekran farkı değer bence. RAM'de biraz sıkıntı çıkarır gibi geliyor çünkü zaten APU işlemci olduğu için ekran kartı belleği RAM'den kullanılıyor, yani büyük ihtimalle Windows'a 2,9 GB RAM kalacak. Sunumlarınızı atlatıp taktırırsınız?

300 liraya ekran farkı değer bence. RAM'de biraz sıkıntı çıkarır gibi geliyor çünkü zaten APU işlemci olduğu için ekran kartı belleği RAM'den kullanılıyor, yani büyük ihtimalle Windows'a 2,9 GB RAM kalacak. Sunumlarınızı atlatıp taktırırsınız?
Teşekkür ederim. Yarın kara cuma olduğundan dolayı yarını beklemek istiyorum belki fiyatlar düşer diye bi umut, olacağından değil.. Benim gönlümde ASUS'dan yana cidden umarım az da olsa fiyatı düşer. Attığım HP için 100tl kuponda var 4400'e düşüyor fark 400 e çıkıyor bilemedim.
Bir de sizce 3250u ve 3200u arasında fark var mı? tek farkları 3200u 1 sene önce çıkmış hatta çoğu versuslarda 3200u önde. 3250u işlemcili aynı bantta laptoplar var da o yüzden sordum

Bir de sizce 3250u ve 3200u arasında fark var mı? tek farkları 3200u 1 sene önce çıkmış hatta çoğu versuslarda 3200u önde. 3250u işlemcili aynı bantta laptoplar var da o yüzden sordum
Çok az bir farkla 3250U daha iyi ama günlük kullanımda hiç hissedilmez diye düşünüyorum, %2-3 bir fark var benchmarklarına baktım.

Geri
Yukarı