HP Compaq DC5800 anakart overlock destekliyor mu?

DDR3 8 GB veya 16 GB RAM desteğini bırakmak istemiyorsanız size anakart modellerini önerebilirim, değiştirmek istediğinizde o modellere bakarsınız ya da direk yeni sistemlere geçersiniz.

Sistem DDR3 değil ki hocam.
1643927516633.png

Bu arada get FSB bastımda set FSB falan kapandı anlamadım sanırım olmayacak gibi.

Anladım hocam, DDR2 önerisi de verebilirim isterseniz :)

Pll kısmını düzgün seçmelisiniz ve dediğiniz gibi bence daha fazla kurcalamayın, olmayacak gibi.

Anakart şu an değişemem hocam sistemde ekran kartı yok anakartınkini kullanıyorum ama aşırı çöp bir kart 200-300 lira bandında ekran kartı alacağım yakın zaman da sonrada işlemci düşünüyorum Q9400 Q9550 falan.
Bu arada yardımın için teşekkürler yine de.
Hocam güzel overlock yapılan ve 4 slotlu anakart biliyor musunuz? @Yiğitt35
Belki işlemci yerine dediğiniz gibi anakart alabilirim hem benim şu anki anakartım Xeon işlemcide desteklemiyor o yandan da güzel olur.

Son düzenleme:
Letgo'dan kargo ile ya da Sahibinden ile ASUS P5KC, P5QPL-AM, P5P41D, G41M ES2L, P35-S3G, P41T C31, P5Q SE, P5Q, P5QC, P35-DS3R gibi anakartları önerebilirim fakat sizin ekran kartınızın olmadığını düşündüğümden bunlar arasından P5QPL-AM, G41M ES2L gibi G41 - G31 anakartları tavsiye etmek durumundayım, bu anakartların dışında, yani G41 - G31 - Q33 yonga setine sahip olmayan anakarttan, ekran kartı olmadan görüntü alamazsınız. Diğerleri de işte OC kapasitesi anlamında iyi anakartlar. Normalde OC kapasitesi bu saydıklarımın arasında P5Q serisi ve P35 serisi olan anakartların iyi fakat onlarda da ekran kartı olmadan görüntü alamazsınız.

Letgo'dan kargo ile ya da sahibinden ile ASUS P5KC, P5QPL-AM, p5P41D, G41m ES2l, P35-S3G, P41t C31, P5Q SE, P5Q, p5qc, P35-DS3r gibi anakartları önerebilirim fakat sizin ekran kartınızın olmadığını düşündüğümden bunlar arasından P5QPL-AM, G41m ES2l gibi G41 - G31 anakartları tavsiye etmek durumundayım, bu anakartların dışında, yani G41 - G31 - Q33 yonga setine sahip olmayan anakarttan, ekran kartı olmadan görüntü alamazsınız. Diğerleri de işte OC kapasitesi anlamında iyi anakartlar. Normalde OC kapasitesi bu saydıklarımın arasında P5Q serisi ve P35 serisi olan anakartların iyi fakat onlarda da ekran kartı olmadan görüntü alamazsınız.

Ekran kartı alacağım zaten çok yakın zamanda anakartı şimdi almayacağım zaten birkaç ay sonra P5Q P35 serisindeki RAM slotu kaç?

Yeni konular

Geri
Yukarı