HP Deskjet GT 5820 Yazıcıdan Çıkan Fotoğraflar Yeşil Renkte Çıkıyor

ZaferCan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yazıcımda yaşadığım bir sorunu anlatacağım.
Öncelikle yazıcımın markası ve modeli: HP Deskjet GT 5820.
Şimdi de soruna gelelim, yazıcıdan çıkarttığım fotoğraflarda fotoğraf yeşil bir tonda çıkıyor ve bu yeşil renk tüm resmi kaplıyor.
Sorunun nasıl olduğu hakkında bir fikrim yok ama bir keresinde içine kağıt parçası düşmüş sıkışmıştı onu yazıcının arka kısımdaki kapağı açarak aldım, sonra birkaç foto çıkardım ve hiçbir sorun yoktu sorunsuz bir şekilde çalıştı bundan 1 gün sonra eski bir foto buldum ve bunu yazıcının üstündeki kopyalama yerine koydum ve bilgisayara bağlamadan yazıcının üstündeki düğmesine basarak fotoyu kopyaladım ancak çıkınca fark ettim ki yeşil renkte eski bir foto olduğu içindir diye düşündüm ve boş ver dedim, yazıcıyı kapattım sonraki gün ise 1 foto daha çıkarttım (kopyalamadım çıkarttım) ve yine yeşil renkteydi.
Ben de internette bu sorunu araştırdım ancak bir şey bulamadım benzer konular var ama hepsi değişik sebeplerden bir de ek olarak bi' ara hata verdi E3 hatası, baktım kitabından yazıcı kafası takılması diyordu, ben de açtım ön kapağı eskiden kapak açılınca direkt o kafa diyorlar galiba o şey ortaya gelirdi ancak bu sefer gelmedi, sebebini bilmiyorum kapatıp kapağını bir daha açtım yine gelmedi, birkaç şey yaptım ancak etki etmedi. Lütfen yardım eder misiniz?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı