HP Envy 15-EP0008NT alınır mı?

Bu HP korkusu nereden bulaşmış insanlara anlamıyorum. Eski model notebooklar ile oyun oynamaya çalışırsanız tabii ki 100 derece olur. Alın bakın Omen serisine ısınıyor mu?

Biz Omen için mi diyoruz ayrıca o fiyata 1660 almak kazık yemekten farksızdır.

Biz Omen için mi diyoruz ayrıca o fiyata 1660 almak kazık yemekten farksızdır.
Hp alın sobanız olsun nasıl bir laf hocam ? Gidip giriş seviyesi ofis bilgisyarlarıyla oyun oynayıp da ısınmamasını beklemeyin. Hem gidip üst düzey modelleriyle orta seviye bilgisayarlarını kıyaslamayın. Hp pavilion gaming serisi giriş seviye oyun bilgisayarıdır.

HP alın sobanız olsun nasıl bir laf hocam? Gidip giriş seviyesi ofis bilgisyarlarıyla oyun oynayıp da ısınmamasını beklemeyin. Hem gidip üst düzey modelleriyle orta seviye bilgisayarlarını kıyaslamayın. HP Pavilion Gaming serisi giriş seviye oyun bilgisayarıdır.

Yavaşça linkteki fiyata bakın.

HP alın sobanız olsun nasıl bir laf hocam? Gidip giriş seviyesi ofis bilgisyarlarıyla oyun oynayıp da ısınmamasını beklemeyin. Hem gidip üst düzey modelleriyle orta seviye bilgisayarlarını kıyaslamayın. HP Pavilion Gaming serisi giriş seviye oyun bilgisayarıdır.

Güldüm şu an Pavilion öneriyorsunuz.

Pavilion mu öneriyorum? Siz anlamıyorsunuz dediklerimi size daha basit anlatayım.

Muz var biri çürüklü muz ucuz.
Biri düzgün ilgilenilmiş muz pahalı.

Siz yavaşça ayrılın bence bir daha da böyle bilmediğiniz konulara gelmeyin.

Yavaşça linkteki fiyata bakın.
Linkteki fiyatı da gördüm. Pahalı evet. ancak pil süresi dokunmatik ekranından tutun hafifliğine kadar avantajları var. Her bilgisayar oyun için olacak diye bir kaide yok. Fiyatının da sorunu ben değilim. Bu model yurt dışında 900 1000 dolar arası satılmakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı