HP Freedos`a ne kurmalıyım

Bluesash

Hectopat
Katılım
17 Eylül 2013
Mesajlar
4
Beğeniler
0
Yer
Adapazarı, Sakarya, Turkey
HP Pavilion D4M85EA G6-2310ET Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı Linkte özellikleri yazan bilgisayarı almaya karar verdim fakat freedos olarak alıcam.

Mac os x kurmayı düşünüyorum fakat daha önce hiç kurmadım ve kullanmadım, sizce kursam bilgisayar kullanışı nasıl olur? Windows`tan daha mı iyi olur daha mı kötü? Kurmalı mıyım? Tavsiyeleriniz neler bilmek istiyorum.

Mac ve Windows kullanmış kişiler için hangisini tercih ettiklerini merak ediyorum. Pek oyun oynayan biri değilim tek oynadığım oyun counter, herhangi bir program kullanma gibi bi niyetim yok ona göre hangisini tercih etmeliyim?
 

THE_MILLER

Security
Katılım
22 Ağustos 2013
Mesajlar
15.286
Beğeniler
9.384
Yer
Techno Destek!
Kişisel tercihindir . Mac OS , Linux çekirdekli sistemler hiç kullanmadıysan bunları deneyebilirsin ama 1 -2 haftalık deneme değil, uzun süre dene . Kullanışları , uygulamaları , komutları , aklına gelebilecek ne varsa araştır kurcala. Bu sistemler hakkında temelin olsun.
Şu iyidir bu kötüdür demek yersiz olur. Mac fanatikleri MacOS 'u Windows fanatikleri Windows ürünlerini önerecektir. Burada veya başka platformlarda her işletim sistemi ile ilgili gerekli bilgileri vermekteler. Kendin deneyerek sana en uygununu bulmalısın.
 
KS
B

Bluesash

Hectopat
Katılım
17 Eylül 2013
Mesajlar
4
Beğeniler
0
Yer
Adapazarı, Sakarya, Turkey
Peki hiç mac os x kurulumu yapmadım freedos bilgisayara kurmak beni ne kadar uğraştırır ? Yardım almadan kurabilir miyim? Bir de linkteki bilgisayar kaldırabilir mi?
 

albaywolf

Kilopat
Katılım
11 Eylül 2013
Mesajlar
3.817
Beğeniler
1.181
Kardeş 1.5 mi 1.6 mı oynuyorsun :)
 Yukarı