HP i3 5005U macOS kurulumu yapılır mı?

Harunal

Decapat
Merhabalar, Hackintosh olarak (El Capitan - Sierra - Mojave vs.) hangi sürümü kurduğumda en az hatayı alır ve daha stabil bir çalışma sergileyebilirim?

Sistem bilgileri: HP B-153NT laptop

İşlemci: HP i3 - 5005U
Ekran kartı: Intel Graphics 5500
RAM 4 GB
1 TB HDD

Not: Yabancı bir forumda USB sıkıntısının Mojave sürümünde çok olduğunu duydum. ASUS N10 Wi-Fi adaptörünün ise driver kurulmasına rağmen tanımadığı yazıyordu. Yine de kararı siz değerli bilgili hocalarıma bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mojave kurabilirsiniz. iGPU tanıtacaksınız, o yüzden rehberi izlemenizde fayda var.

Kurulum öncesi mağazadan Asus N10 Wi-Fi aldım. Kurulum tamamlandı ancak bir sorunum var.

Asus N10 driver kurdum ve şu uyarıyı veriyor; (Nıc Plugin Wireless). Araştırmalarımda USB Port sıkıntısı olarak gördüm. Mouse da çalışmıyor. Sadece Mac yüklü olan USB'yi görüyor sol kısımdaki 2 adet USB port. Ama telefon USB'si ve mouse hatta Asus N10 lambası bile yanmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kextleri dener misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı