HP Laptop 4000 TL'ye nasıl güncellenebilir?

Bütçe
4000
Ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar SSD zaten var RAM'i 2 adet 8 GB almam mı yoksa 4 GB 1 adet daha mı eklemem mantıklı olur

Bütçe varsa direkt 2x8 alabilirsin veya +8.

Bütçe varsa direkt 2x8 alabilirsin veya +8.

Peki +8 eklersem uyumsuzluk yaşar mıyım

Attığın linkteki ürünü sipariş veriyorum o zaman gözlem olarak 1 tane alacağım gözlemlerim olumlu olursa 1 adet daha alırım o zaman

Gönderilen ürün kesinlikle Kingston değil. Corsair'in 2666mhz ramini yolluyorlar. Kıytırık bir sticker yapıştırmışlar. Sağlıklı ram olduğu için iade etmedim. ….. fakat attığın linkteki sipariş edenlerden 1 yorumda Kingston olmadığını söylüyor başka bir yerden sipariş vereyim mi

Son düzenleme:
Attığın linkteki ürünü sipariş veriyorum o zaman gözlem olarak 1 tane alacağım gözlemlerim olumlu olursa 1 adet daha alırım o zaman

Gönderilen ürün kesinlikle Kingston değil. Corsair'in 2666mhz ramini yolluyorlar. Kıytırık bir sticker yapıştırmışlar. Sağlıklı ram olduğu için iade etmedim. ….. fakat attığın linkteki sipariş edenlerden 1 yorumda Kingston olmadığını söylüyor başka bir yerden sipariş vereyim mi
Satıcıya dikkat etmedim maalesef, pardon. Buradan tercih edin resmi Kingston satıcısı.

Teşekkür ediyorum elinize sağlık

Yeni konular

Geri
Yukarı