HP laptop açılmadan kapanıyor

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
Laptop HP logosundan sonra açılmıyor, direkt kapanıyor. Sorun ne olabilir?
Bir kez Windows ekranı görebildim iki gündür.
Bazen onarım başlıyor yazıyor bazen hiçbir şey yazmıyor logodan sonra kapanıyor.

Dosya Ekleri

• 6963E0DD-9F6C-48AE-A5ED-B366B0E0775D.jpeg
    6963E0DD-9F6C-48AE-A5ED-B366B0E0775D.jpeg
    103,7 KB · Görüntüleme: 45
Sisteminiz nedir? Eğer HDD ise HDD'de sorun olabilir.

HDD'mi hemen şuçu HDD'de aramayın belki Windows dosyalarıyla ilgili bir sorun olmuştur o yüzden kurulum USB'sini tak ve yükleme ekranı geldiğini aşağıda bilgisayarı onar var başlangıç onarma yapın eğer düzelmesze format en son çözüm olsun. Bunların hiçbiri olmuyorsa yeni alacağınız HDD hayırlı olsun.

Sistem bilgilerini atın.
Sistem bilgilerine ulaşamıyorum, laptop bana ait değil. Model HP X360 11-p010nt.
Sisteminiz nedir? Eğer HDD ise HDD'de sorun olabilir.
Bir kez windows şifre ekranına kadar gelidiğim için şüphelenmedim.
HDD'mi hemen şuçu HDD'de aramayın belki Windows dosyalarıyla ilgili bir sorun olmuştur o yüzden kurulum USB'sini tak ve yükleme ekranı geldiğini aşağıda bilgisayarı onar var başlangıç onarma yapın eğer düzelmesze format en son çözüm olsun. Bunların hiçbiri olmuyorsa yeni alacağınız HDD hayırlı olsun.
BIOS'a girmeyi deneyeceğim.

HDD değiştirilince düzeldiği için olabilir mi? Deneyim var burada. :D

Geri
Yukarı