HP leptoplar çok ısınıyor mu ?

Arkadaşlar merhaba benim 1650 lira gibi bir butçem var. Teknosa, vatan bilgisayar gibi mağzadan yeni leptop alicam. Forumda surekli HP çok ısınıyor diye belirtilmiş. Her modeli böyle mi ?
www.vatanbilgisayar.com: HP PAVILION 15-P015ST CORE İ5 4210U 1.7GHZ-8GB-1TB-15.6"-2GB W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar bu modeli tavsiye eder misiniz ?
Maalesef genel olarak hp'de bir ısı problemi var. Öyle ısınıp kapatıcak kadar değil fakat diz üstünde kullanılamaycak kadar ısınıyor.

Ben pavilion g6 modeline format atmıştım. Cihaz açıldıktan 2 dakika sonra deli gibi fan dönderiyor ve aşırı şekilde ısınıyordu. Genel olarak bir ısınma söz konusu olabilir.

X550jk. En iyi f/p ürünü buna bak, ayrıca işlemcilerde u,h,m tipleri var senin aradığın fiyattakiler u tipi oluyor. U tipi işlemcilerde güç tasarrufu için üretilmiş düşük performanslı işlemciler. 1800-2000 Tl arası 4, 8 ve 12 gb modelleri var ebrarbilgisayar'da. Birçok konu var x550jk ile ilgili onları incelene.

X550jk. En iyi f/p ürünü buna bak, ayrıca işlemcilerde u,h,m tipleri var senin aradığın fiyattakiler u tipi oluyor. U tipi işlemcilerde güç tasarrufu için üretilmiş düşük performanslı işlemciler. 1800-2000 Tl arası 4, 8 ve 12 gb modelleri var ebrarbilgisayar'da. Birçok konu var x550jk ile ilgili onları incelene.
Malesef o kadar bütçem yok. Bu bütçe ile m ile biten bir işlemci bulursam alicam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı