Çözüldü HP nb 2N2k1EA 15-DW3013NT FreeDOS'a Windows 10 kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ismail35423

Yoctopat
Daha fazla  
HP nb 2N2k1EA 15-DW3013NT FreeDOS'a Windows 10 kurulumu yapmak istiyorum.
YouTube'dan sizin videoyu takip ediyorum.
Kurulum sırasında sabit disk seçimi sırasında hard disk (SSD) gözükmüyor.
"Hiçbir sürücü bulunamadı. Depolama sürücüsü edinmek içi sürücü yükle'ye tıklayın"
Hatası alıyorum.
Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
HP BIOS'ta böyle bir ayar bulamadım.
En yakın konfigurasyon Tab'ında "virtualization Technology" diye bir şey buldum, onu disable edip kurulumu denedim, aynı hatayı aldım.
Böylr bir doküman buldum.
Diski gördü kurulum.
Kurulum sorunsuz bitti.
Teşekkürler.
Biz de rehberde aynı yöntemi anlatıyoruz. Intel Rapid Storage Technology driver ile sorun çözülüyor.

En yakın konfigurasyon Tab'ında "virtualization Technology" diye bir şey buldum, onu disable edip kurulumu denedim, aynı hatayı aldım.
Diski gördü kurulum.
Kurulum sorunsuz bitti.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diski gördü kurulum.
Kurulum sorunsuz bitti.
Teşekkürler.
Biz de rehberde aynı yöntemi anlatıyoruz. Intel Rapid Storage Technology driver ile sorun çözülüyor.

Çözüm
üstünde 4Gb var, 16 Gb'a kadar büyüyebiliyormuş.
panel için IPS diyor hepsiburada, ama TN panelmiş,
ama ben bu kadar kötü bir panel görmedim, HB'ya IPS ile değişim için talep açtım,cevap bekliyorum.
Çok teşekkür ederim. HP destek hattına sorduğumda IPS dediler. Daha sattıkları üründen haberleri yok.

HP'nin sitesinde kurduğunuz flashdiske atmanız için bir dosya var onu indirip flash diske atarsanız eksik sürücü dosyasını tamamlayıp sorun çıkmadan kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı