HP Omen 15 5800H + RTX 3060 hakkında sorularınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bahsettiğiniz durumlar bende de olmadı hocam, hatta fan ayarını maxa da lowa da getirdim varsa tiz bir ses duyayım diye ama herhangi bir ses yakalayamadım. Kulağımı iyice dayadım bahsettiğiniz bölgeye önce var gibi geldi sonra gelmedi herhalde bahsettiğiniz için var gibi algıladım ama tekrar dikkatli dinleyince bir ses duyamadım.

Sistemi zorlayacak ve test edebileceğim bir oyun yüklü değil şu anda maalesef o nedenle bir örnek veremeyeceğim, sadece WoW Classic oynarken gözlemlediğim değerleri daha önceki mesajımda yazmıştım. Sistem idle durumda CPU ve GPU sıcaklıkları 40 derece dolaylarında dolaşıyor sürekli. Omen Gaming Hub üzerinden gözlem yapıyorum fan hızı gündüz kullanırken 2000 RPM de sabit çalışıyordu 0 RPM şu anda

BIOS sürümü benim de F.06, Windows Updater üzerinden bütün güncellemeleri yaptım ilk kurulumda. NVDIA Experience üzerinden bir driver indirdim sadece Windowsun kendi güncelleme kısmında bulmuyordu o driverı. Onun dışında AMD radeon software kurulu. HP Support Asistan üzerinden sadece Lan ve Bluetooth driverları buldu ekstra, onların da kurulumu yaptım.

Çok teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…