HP Omen 15-EK0000NT nasıldır?

Excalibur çok ısınıyor CPU sıcaklık değerleri sürekli 90-100 derece arasında seyrediyor. Uzun ömürlü olacağını zannetmiyorum bu yüzden. Ayrıca içinde 32 GB single channel ram var 32 GB single ram satan görmedim güvenilir bir sitede.

Tamamdır o zaman. Peki SSD ne önerirsiniz, m2 mi sata mı takmalıyım sizce?
O laptopta SATA slotu yok diye biliyorum. NVMe M.2 SSD'lere bakabilirsiniz.

Bunlardan birisini alırsam teknik servisine götürüp taktırabilir miyim? İçini ben açarsam garantisi bitiyordu galiba.

Merhaba, bende de bu modelden var fakat ekstra SSD için slot var mı yok mu bulamadım internette bir türlü. Siz alıp takmayı düşündüğünüz SSD'yi bilgisayarın içindekinin yerine takmayı mı düşünüyorsunuz yoksa ekstra slot için bir bilginiz var mı?

Merhaba, bende de bu modelden var fakat ekstra SSD için slot var mı yok mu bulamadım internette bir türlü. Siz alıp takmayı düşündüğünüz SSD'yi bilgisayarın içindekinin yerine takmayı mı düşünüyorsunuz yoksa ekstra slot için bir bilginiz var mı?
Eğer bahsettiğiniz model bu ise, evet içinde ekstra bir sata slotu bulunmakta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer bahsettiğiniz model bu ise, evet içinde ekstra bir sata slotu bulunmakta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yok bendeki yeni kasa olan. Onunla alakalı herhangi bir video veya bilgi bulamadım yine de teşekkürler

Yok bendeki yeni kasa olan. Onunla alakalı herhangi bir video veya bilgi bulamadım yine de teşekkürler
Eğer bahsettiğiniz 15-ek0000 kasa ise aşağıdaki videoda görebileceğiniz üzere 2 adet M.2 slotu bulunmakta. Eğer başka bir modelden bahsediyorsanız model numarası belirtirseniz sevinirim.

Eğer bahsettiğiniz 15-ek0000 kasa ise aşağıdaki videoda görebileceğiniz üzere 2 adet M.2 slotu bulunmakta. Eğer başka bir modelden bahsediyorsanız model numarası belirtirseniz sevinirim.
Evet evet bu model benimki, zaten ben de buraya yazdıktan sonra buldum bu videoyu teşekkür ederim yardımın için

Yeni konular

Geri
Yukarı