HP Omen 16 2022 alınır mı?

Calistiramiyorsunuz hocam, OC yapmanız lazım.
Hocam tavsiyeniz nedir bütçe 40.000 TL. Daha önce bana strix önerdiniz ve kafama baya yatıyor ancak bu arkdaş ondan 2k daha ucuz sadece sim teknoloji diye bir mağazadan alacağım ve 1 yıl garantisi olacak. G15 ise daha güçlü bir ekran kartına sahip ama daha güçsüz bir işlemci daha düşük bir ram ve daha kötü bir ekran mevcut. Bunların üstüne ise 2k daha pahalı

Hocam tavsiyeniz nedir bütçe 40.000 TL. Daha önce bana STRIX önerdiniz ve kafama bayağı yatıyor ancak bu arkdaş ondan 2K daha ucuz sadece SIM teknoloji diye bir mağazadan alacağım ve 1 yıl garantisi olacak. G15 ise daha güçlü bir ekran kartına sahip ama daha güçsüz bir işlemci daha düşük bir RAM ve daha kötü bir ekran mevcut. Bunların üstüne ise 2K daha pahalı.

Ne amaçla kullanacağınıza bağlı.

Aşırı bir ekranla alakalı değil diye biliyorum, 6800h da genel olarak yeterli bir işlemci. Oyun performansından dolayi STRIX daha mantıklı geliyor.

İşlemci tüketen oyunlarda i7-11800H ın performansı göz ardı edilemez, hele de MUX Switch ile.

İşlemci tüketen oyunlarda i7-11800H ın performansı göz ardı edilemez, hele de MUX Switch ile.

Single Core'da büyük fark yok aralarinda, 12700h ile fark büyük.

Geri
Yukarı