HP Omen 17-CB1008NT 133B0EA vs ASUS G712LW-EV034

Beyler hemen sipariş vereceğim hangisini almalıyım? Aradaki 1.500 TL'yi göz ardı etmeyiniz.
Hocam bugün sipariş verdim gittigidiyor teknorya satıcısından. 18 bin liraydı, bugün özel 300 lira gitti gidiyor indirimi vardı hemen alayım dedim.. Ben çok araştırdım asusu seçtim ama şöyle bi kaygım var, satıcı teknoryanın Google harita yorumları bayağı kötü. Açılmış ürün gönderiliyor diyorlar. Bakalım iki gün sonra elimde olur.

Merakla ürün hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum. Bende satıcının yorumları ve de ışık sızması çıkabileceğinden dolayı almamıştım. Ama model güzel. Geldiğinde performans, ışık sızması ve ısınma konularında bilgi verebilirseniz sevinirim.

Hocam bugün sipariş verdim Gittigidiyor teknorya satıcısından. 18 bin liraydı, bugün özel 300 lira gitti gidiyor indirimi vardı hemen alayım dedim. Ben çok araştırdım ASUS'u seçtim ama şöyle bir kaygım var, satıcı teknoryanın Google harita yorumları bayağı kötü. Açılmış ürün gönderiliyor diyorlar. Bakalım iki gün sonra elimde olur.

Hocam bankadan dolayı bazı aksaklıklar çıktı daha alamadım ürün elinize geldiğinde fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı