HP Omen 17-CB1026NT 201U6EA alınır mı?

Laptop bence güzel. Isınma sorunu nasıldır tam bilmiyorum ilk defa Gaming laptop kullanıyorum ama aman aman ısındığını söyleyemem hatta şuana kadar 82 dereceyi geçmedi onu da Witcher 3 her şey Ultra ayarlarda iken 1 saatin sonunda gördüm. Bir tanıdığımda Dell Inspiron Gaming vardı 1050 Ti'lı fan sesleri ona yakın çalışıyor. Kasası metal olduğundan mı bilmiyorum ama hızlıca soğuyor, fanlar havayı güzel bir şekilde veriyor. Biraz ağır ve kalın bir cihaz. 7ms konusuna gelirsek açıkçası beni rahatsız etmedi. Ghostingin nasıl olduğunu tam bilmiyorum. İmlecimi çok hızlı hareket ettirince bir iz görebiliyorum ama oyunlarda hiç takılmadığımı söyleyebilirim gözüme batmadı. Masada fazla geriye yaslanırsam tuşların altındaki aydınlatmayı görebiliyorum beni etkilemedi ama sizi rahatsız edebilir. Birazcık Benchmark yaptım ve dediğim gibi işlemci 80 derecelerin üstüne çok nadir çıkıyor. Altında yükseltme ayakları olduğundan havayı iyi alıyor. Sağ taraftaki hava çıkışı fare kullanırken elimi rahatsız etmedi. Belki de fareyi biraz kendime yakın tuttuğumdandır. Adaptörün ağır ve ısındığını da söylemem gerek ama bunlar normal şeyler. Tuşlar bölgesel olmadığından belki o rahatsız edebilir ama ben alıştım. Bu anlattıklarım ben almadan önce endişe ettiğim konular idi aklınızda takılı olan bir şey varsa sorabilirsiniz...

Kanka Windows yüklemesini nasıl yaptın

Link atabilir misin çünkü yapamıyorum. İlk laptopum YouTube'da bu modele ait yok.
F10A basıyorım BIOS'a tıklıyorum ama flaşı seçemiyorum.

Hocam model yerine dümdüz Windows kurma videolarına bakınız. F10'da olmuyorsa tek tek deneyebilirsiniz. Ama sanırım F11 veya F12'de oluyordu.

Geri
Yukarı