HP Omen 17-CB1026NT 201U6EA alınır mı?

Sizce tekrar düşer mi ve hangi sitede fiyatı oydu ya
1 tb ssd olan modeli 12349a kadar düştü ama alamadık şartlar el vermediği için. Şimdi hepsi zamlandı. Normalde 12400 olan 256ssd+1 tb hdd olanı 13499 olduysa normalde 12999 olan 1 tb ssd olan modeli stoklara girince en az 13999 olur. O paraya da ben çıkamam

1 TB SSD olan modeli 12349A kadar düştü ama alamadık şartlar el vermediği için. Şimdi hepsi zamlandı. Normalde 12400 olan 256SSD+1 TB HDD olanı 13499 olduysa normalde 12999 olan 1 TB SSD olan modeli stoklara girince en az 13999 olur. O paraya da ben çıkamam

Bende çıkamıyorum hocam ve ben çift kredi kartı ile ödeme yapmak iatediğimden indirime girse dahi çiff kfedi karfı kabul eden sitede indirime girmiş olması lazım.

Bende çıkamıyorum hocam ve ben çift kredi kartı ile ödeme yapmak iatediğimden indirime girse dahi çiff kfedi karfı kabul eden sitede indirime girmiş olması lazım.
Hocam çift kredi kartı şu an sadece monster kendi sitesi ve Hepsiburada.com’da var. Onun dışında kullandığın kredi kartında diyelim 10 lira limitin var kullanılabilir ama alacağın laptop 12 liraysa kredi kartına borç ödeme diyerek 2 lira ödeme yapıyorsun 12 liraya çıkıyor limitin ama asıl limit miktarın değişmiyor sadece anlık yüksek limitin oluyor.

Hocam çift kredi kartı şu an sadece Monster kendi sitesi ve Hepsiburada.com’da var. Onun dışında kullandığın kredi kartında diyelim 10 lira limitin var kullanılabilir ama alacağın laptop 12 liraysa kredi kartına borç ödeme diyerek 2 lira ödeme yapıyorsun 12 liraya çıkıyor limitin ama asıl limit miktarın değişmiyor sadece anlık yüksek limitin oluyor.

Hocam onu biliyorum bir de İncehesap diye bir site var her cuma Gaming gecesi diye indirimleri oluyor geçen cuma ona denk geldim 15binlik MSI GL75 Leopard 12.5a düşmüştü tabii alamadım kart limit o sıra yetersizdi ama bu cumaya kadar bekleyeceğim belki gene güzel bir şeyin fiyatı düşer öyle

Arkadaşlar ürün indirime girmeyecek gibi stok da bitmeden artık almayı düşünüyorum :) bir tek ekran tepki süresi 7ms olayı bana sıkıntı yaratır mı acaba yada 1.500 tl daha verip Asus mu alım ? Asus daki ekran tepki süresi kaç ms ?

Arkadaşlar ürün indirime girmeyecek gibi stok da bitmeden artık almayı düşünüyorum :) bir tek ekran tepki süresi 7ms olayı bana sıkıntı yaratır mı acaba ya da 1.500 TL daha verip ASUS mu alım? ASUS'daki ekran tepki süresi kaç ms?

ASUS'un ekran tepki süresi 3ms. Sorundan kastın tam olarak nedir ona bağlı. Ekranımda hafif ghosting etkisi var ama Valorant, LoL, Witcher 3 oynarken bir sorun yaşamadım görmek için zorlarsam farkedebiliyorum ama sorun olmuyor benim için.

Omen 900 TL gibi bir zam gelmiş 1 tb ssd stok bitmiş artık Asus rog 1500tl fiyat farklı kaldı , şimdi karar vermek daha da zor :)
Knka ben acer predator aldım rtx 2070, 16 gb ram, i7 10750h, 1 tb ssd 14599 tlye yapacak bir şey yok en uygunu bu şu an
Omen 900 TL gibi bir zam gelmiş 1 tb ssd stok bitmiş artık Asus rog 1500tl fiyat farklı kaldı , şimdi karar vermek daha da zor :)
Hepsiburada dan rtx 2070 li versiyonu mu yoksa rtx 2060lı versiyonunu mu aldın knka ?

Knka ben acer predator aldım rtx 2070, 16 gb ram, i7 10750h, 1 tb ssd 14599 tlye yapacak bir şey yok en uygunu bu şu an

Hepsiburada dan rtx 2070 li versiyonu mu yoksa rtx 2060lı versiyonunu mu aldın knka ?
Hocam bende hepsiburadadan aldım ama hala gelmedi hepsijet ile gönderdiler pazartesinden beri aynı yerde bekliyor sizin geldimi

Yeni konular

Geri
Yukarı