HP Omen 17-CK0007NT 4G8U6EA ekran kartı kaç watt?

Şarj aleti bu şekilde. Taşıma konusu biraz bana da zor gibi geldi ama çok sık taşınmayacak ise gerekli durumlarda idare edilebilir.

Dosya Ekleri

• A36A0F7C-5A36-4063-8073-3183F0BB0051.jpeg
    A36A0F7C-5A36-4063-8073-3183F0BB0051.jpeg
    113,8 KB · Görüntüleme: 161
Arkadaşlar laptop geldi, kurulum yapayım dedim windowsu kuracağım disk görünmüyor. IRST driver i atıyorum flash a ama onu da görmüyor

Gidebilirsin bence ya güzel bir laptop çantasıyla. Ama şarj aleti hakkaten aşırı büyük böyle birşey hiç görmedim isterseniz resim atayım şunun gibi bişey

Eki Görüntüle 1360993

Şöyle bir başlık buldun evet board Power Draw' imiş
Legion 5 daha iyi olacak sanırım benim için. Omen güzel de gözümü korkuttu.

Arkadaşlar laptop geldi, kurulum yapayım dedim Windows'u kuracağım disk görünmüyor. Irst driver i atıyorum flash a ama onu da görmüyor.

Dostum aynı USB'nin içine Intel Rapid driver sürücülerini extract edip kopyala. Sürücünün gözükmediği ekranda sürücü yükle de ve onu seç sonra görüyor. Setup.exe değil zip olanı indir VMD olanla yaptım ben.
Legion 5 daha iyi olacak sanırım benim için. Omen güzel de gözümü korkuttu.

İkisi de güzel bence diğerinin de seni üzeceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:
Dostum aynı USB'nin içine Intel Rapid driver sürücülerini extract edip kopyala. Sürücünün gözükmediği ekranda sürücü yükle de ve onu seç sonra görüyor. Setup.exe değil zip olanı indir VMD olanla yaptım ben.

İkisi de güzel bence diğerinin de seni üzeceğini sanmıyorum.
Bakalım hocam. Rog'u aldım ama iade edeceğim. Legion 5'e dönmeyi planlıyorum. Size de hayırlı olsun.

Öncelikle cihazı alan arkadaşlara hayırlı olsun. Timespy ve r23 testlerini de paylaşırlarsa almayı düşünen arkadaşlar için de bir fikir vermiş olurlar. Timespy testini "Steam" uygulamasından 3Dmark diye aratıp sağ tarafta "Demoyu indir" sekmesini tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bu uygulamada kullanabileceğiniz ücretsiz testler; Timespy, Firestrike, NightRaid
Watt değerini öğrenmek için;
Nvidia Denetim Masası
Sistem Bilgisi
Maksimum grafik gücü

Burada ki değer DB 2.0 dahil toplam gpu gücünü gösterir.

Dosya Ekleri

• gow - Kopya.jpg
    gow - Kopya.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 131

Geri
Yukarı