HP Omen 17-CK0007NT 4G8U6EA ekran kartı kaç watt?

Ufak bir termal test bekliyoruz sizden. :D
Nasıl yapıcam onu, anlatırsanız yapabilirim.
Hocam aldığınız zaman sürücüleri filan nasıl kurdunuz biraz bilgi verir misiniz daha önce hiç FreeDOS bilgisayar almadım nasıl yapılıyor nasıl ediliyor pek bir bilgim yok.

HP'nin sitesinden model giriyosun indirilebilir driverları gösteriyor, bir de Support assistant diye bir uygulaması var o da Windows Update gibi işte otomatik bulup yüklüyor önemli güncellemeleri. Gözün korkmasın Windows'u USB'ye atıp yüklüyosun forumda zaten konu mevcut, key varsa gerisi kolay.

Nasıl yapıcam onu, anlatırsanız yapabilirim.

HP'nin sitesinden model giriyosun indirilebilir driverları gösteriyor, bir de Support assistant diye bir uygulaması var o da Windows Update gibi işte otomatik bulup yüklüyor önemli güncellemeleri. Gözün korkmasın Windows'u USB'ye atıp yüklüyosun forumda zaten konu mevcut, key varsa gerisi kolay.
Steam'den 3Dmark'ın demo sürümünü ücretsiz indirin ve Timespy testi yapın.
Test bittiğinde sol alt'da "compare result online" yazısını tıklayın. Tıkladığınızda bir web sayfası açılacak. O linki buraya kopyalayın.
Ayrıca "Detailed Monitöring" kısmının fotoğrafını çekip buraya atın.
Böylece ortalama ve anlık sıcaklık değerlerini de görmüş oluruz.

Örnek resimler;

Dosya Ekleri

• gow - Kopya.jpg
    gow - Kopya.jpg
    121,1 KB · Görüntüleme: 55
  • gow.jpg
    gow.jpg
    152,3 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot (4).png
    Screenshot (4).png
    520,2 KB · Görüntüleme: 51
Monster v25.1.2 ile Omen arasında kalmıştım ve Hpstore TR sitesinde 1TB ssdli 21,6k şuan. Sıcaklık ve fan ses hakkında bilgi edinebilirsem sanirim Omen alacağım. Test sonuçlarını bekliyorum bende. Bir de Mux switch nedir, önemli mı ve ayricaliklari neler?

Monster v25.1.2 ile Omen arasında kalmıştım ve Hpstore TR sitesinde 1TB SSD'li 21, 6K şu an. Sıcaklık ve fan ses hakkında bilgi edinebilirsem sanirim Omen alacağım. Test sonuçlarını bekliyorum bende. Bir de MUX Switch nedir, önemli mı ve ayricaliklari neler?

Hocam Monster'a yanaşmayın diyorlar bende eledim o yüzden. Bildiğim kadarıyla MUX oyun için önemli bir şey. Harici ekran kartını bazı oyunların grafik ayarlarını düşük seçtiğiniz zaman kullanılmıyormuş işlemciden alıyor yani dahili ekran kartından. MUX donanımı ise bunu dengeliyor ve o bağlantısızlığı sağlamıyor diye biliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı