HP Omen 17 CK0007NT vs. CK0008NT

Bu önümüzdeki hafta satın aldığım yeri arayıp bilgi alacağım. sonuçta kimse sokaktan para kazanmıyor. 1 haftadır bilgisayar olmadan bekliyorum dahada bekleyeceğim. Sonuç olarak servisin 5 para etmediği.
Türkiyede adam akıllı bir servis sitemimiz yok. HP bilmem kimle anlaşma yapmış, MSI başka bir aracıyla o başka bir acarıyla. Adam akıllı bir servis yok. Markalar kendi servisini TR de açmıyorlar genellikle hep aracı servis. Fazla da bir şey diyemiyorum pek yatırım yapılacak halde değiliz orası ayrı.

Türkiye'de adamakıllı bir servis sitemimiz yok. HP bilmem kimle anlaşma yapmış, MSI başka bir aracıyla o başka bir acarıyla. Adamakıllı bir servis yok. Markalar kendi servisini TR de açmıyorlar genellikle hep aracı servis. Fazla da bir şey diyemiyorum pek yatırım yapılacak halde değiliz orası ayrı.

Şu an gerçekten tartışmasız bu şartlar altında en iyi servis hizmetini Monster veriyor.

Bu önümüzdeki hafta satın aldığım yeri arayıp bilgi alacağım. sonuçta kimse sokaktan para kazanmıyor. 1 haftadır bilgisayar olmadan bekliyorum dahada bekleyeceğim. Sonuç olarak servisin 5 para etmediği.
İyi düşünüp iyi karar vermek lazım bu cihazın şuan ki fiyatı 26.500 kadar. Aynı özellikteki muadil cihazlar 33/34k dan başlıyor ki doların da yükselmeye devam edeceğini düşünürsek 26.500 bir anda 32/35 arası çıkabilir iade sonrası bir daha almamız çok zorlaşacak. Yani ürünü iade etsek bir dert etmesek bir dert. Bu kadar paraları verip te illaki iyi sonuçlar almak isteriz kaldı ki sizin işlemci sıcaklığı öyle basit bir sorun değil o laptop için 95 dereceler normal değil. Bence değişim de deneyebilirsiniz değişim yoksa iade mantıklı duruyor. Umarım bir şekilde halledebilirsiniz.

Şu an gerçekten tartışmasız bu şartlar altında en iyi servis hizmetini Monster veriyor.
O konuda evet cidden öyle. Hakkını yemem onların. Adamlar kendi sorunları olduğunda bile garantisi dolana kadar malının arkasındalar...
İyi düşünüp iyi karar vermek lazım bu cihazın şuan ki fiyatı 26.500 kadar. Aynı özellikteki muadil cihazlar 33/34k dan başlıyor ki doların da yükselmeye devam edeceğini düşünürsek 26.500 bir anda 32/35 arası çıkabilir iade sonrası bir daha almamız çok zorlaşacak. Yani ürünü iade etsek bir dert etmesek bir dert. Bu kadar paraları verip te illaki iyi sonuçlar almak isteriz kaldı ki sizin işlemci sıcaklığı öyle basit bir sorun değil o laptop için 95 dereceler normal değil. Bence değişim de deneyebilirsiniz değişim yoksa iade mantıklı duruyor. Umarım bir şekilde halledebilirsiniz.
İnanın bilmiyorum laf kalabalığı yapmak istemiyorum. Bir kere. Soğudum için şuan gözümde görmüyorum omen serisini.. Bu benim şansım deyip geçiyorum. Fakat burda satın aldırmaya çalışanlarada başımdan geçenleri söylemek isterim. Görsünler bilsinler diye..

Bir de hiç denemediğim halde bir şeye emin oldum ki gpn den ürün alınmaz. Ürünü açıp kullanmadan ihtiyacınızı karşılıyor mu bir sorunu var mı vs bunları görmeden niye ürün kutusunu açmadan iade kullanalım ki çok mantıksız. Bunu başka bir kaç firma daha yapıyor. 14 günlük cayma hakkını resmen kuralına oturtarak nitelikli dolandırıcılık üzerinden kullanıcıyı mağdur ediyorlar. Hangi satıcı olursa olsun almadan önce 50 kere sormak lazım ürünü açtığımız da 14 gün için de iade alıyor musunuz yoksa almıyor musunuz diye.

Hp Türkiye işte tamda burada devreye giriyor... ama bizim Türkiye'de giremiyor 3 maymunu oynuyor 3 günlük cihaz bu ya resim video uzaktan bağlantı herşey var neyini uzatıyorsun? Sattığı malın arkasında durmuyor

Hp Türkiye işte tamda burada devreye giriyor... ama bizim Türkiye'de giremiyor 3 maymunu oynuyor 3 günlük cihaz bu ya resim video uzaktan bağlantı herşey var neyini uzatıyorsun? Sattığı malın arkasında durmuyor
Siz aslında baştan cihazda sorun yok ben memnun kalmadım vazgeçtim ve 14 günlük cayma hakkımı kullanmak istiyorum şeklinde talep oluştursaydınız daha mı iyi olurdu bilemedim.

Siz aslında baştan cihazda sorun yok ben memnun kalmadım vazgeçtim ve 14 günlük cayma hakkımı kullanmak istiyorum şeklinde talep oluştursaydınız daha mı iyi olurdu bilemedim.
Onu demem için.. gpnteknojiden aldığım için arayıp sordum açılan kutu servislerine gitmesi gerekiyor die cvp aldığımdan demedim

Geri
Yukarı