HP Omen 17-CM2005NT iyi midir?

Bütçe
40000
Saf güç olarak 4060 , 3070 ile eş değer denilebilir. Ancak dlss 3 ile kanımca 4060, 3070den daha fazla performans verir.
Ekranın 2k ve 165hz olması çok iyi görünüyor. Oyunlarda dlss ile kayıpsız 2 3 kata varan fpsler de alınabilir.
HP ve özellikle victus için aklımda tek sorun ekranı ile alakalı.
Bazı seri victuslarda ekran iyi değildi ve kimisine göre de alınmaya engel bir durumdu. Umarım bu sizin aldığınız seride de yoktur.
Ancak genel olarak hem işlemci hem de ekran kartı ile güzel bir laptop. Fiyatı 40k ancak zamanla 35k lara kadar da düşebilir.
47k oldu

Cihazı yeni aldım ancak touch pad'in solunda kalan kolumuzu koyduğumuz bölge gereğinden fazla ısınıyor oyun oynarken. Acaba sizde de o kısımda bir ısı oluşuyor mu? Olmuyorsa nasıl çözebilirim acaba bu durumu?
Benim laptopta öyle

47k oldu

Benim laptopta öyle
Maalesef çoğu kişide böyleymiş. Harici klavye ile kullanmak zorunda kalıyorum ısıyı hissetmemek için. HP bu kadar ısınabilen bir donanımı neden o bölgeye koymayı tercih etmiş ki anlamadım. Önceki modellerinde yoktu bu sorun.

Touchpad'in sol kısmındaki ısınmadan bende muzdaribim. WASD tuşları üzerindeyken elim, kolum yanıyor. Üstelik işlemci ve ekran kartına undervolt yapıp sıcaklığı düşürmeme rağmen.

Touchpad'in sol kısmındaki ısınmadan bende muzdaribim. WASD tuşları üzerindeyken elim, kolum yanıyor. Üstelik işlemci ve ekran kartına undervolt yapıp sıcaklığı düşürmeme rağmen.

Güncelleme: ilk aldığımda fark edip pek umursamadığım sol hoparlör cızırtısı nedeniyle 6 ay sonra garantiye yolladım, artık gıcık ediyordu, yurt dışından parça siparişi vermişler garanti dahilinde onarım yapılıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı