HP Omen 17 i7-13700HX alınır mı?

Soğutur hocam Omen serisi iyidir.
Bende omen laptop kullanıyorum rtx 2080 li max q cb0004nt var. Çok işimi gördü hala görüyor ama yazın çok fazla ısınıp mavi ekran hataları başlıyor.termal macununu yeniler hiç toz da bırakmam ama yine de bunu almayı düşünsem de düşündürücü. Acaba extra bir soğutma yapılmış mı var mı incelemesi?masaüstü rtx 4070 civarında performans verir mi acaba?

Bende Omen laptop kullanıyorum RTX 2080'li Max Q CB0004NT var. Çok işimi gördü hala görüyor ama yazın çok fazla ısınıp mavi ekran hataları başlıyor. Termal macununu yeniler hiç toz da bırakmam ama yine de bunu almayı düşünsem de düşündürücü. Acaba extra bir soğutma yapılmış mı var mı incelemesi? Masaüstü RTX 4070 civarında performans verir mi acaba?

Yeni oldukları için maalesef incelemeleri pek yok.

Bende omen laptop kullanıyorum rtx 2080 li max q cb0004nt var. Çok işimi gördü hala görüyor ama yazın çok fazla ısınıp mavi ekran hataları başlıyor.termal macununu yeniler hiç toz da bırakmam ama yine de bunu almayı düşünsem de düşündürücü. Acaba extra bir soğutma yapılmış mı var mı incelemesi?masaüstü rtx 4070 civarında performans verir mi acaba?
Hocam auto fanda 3100-3500rpm arasında dönerken 70 dereceyi geçmiyor.
Sıcaklık konusunda içiniz rahat olsun masaüstü gibi serin çalışıyor.

Dediğim sıcaklık last of us, witcher 3 next gen, uncharted gibi üst seviye oyunlarda. Lol valoda fan 2000rpm de sessiz bir şekilde 50 60 derecee arasında oluyor

Hocam auto fanda 3100-3500rpm arasında dönerken 70 dereceyi geçmiyor.
Sıcaklık konusunda içiniz rahat olsun masaüstü gibi serin çalışıyor.

Dediğim sıcaklık last of us, witcher 3 next gen, uncharted gibi üst seviye oyunlarda. Lol valoda fan 2000rpm de sessiz bir şekilde 50 60 derecee arasında oluyor
Teşekkürler.Masaüstü yerini bunu alacağım.drr 5 olması ramlerin işlemcinin de yeterince iyi olması ortalama 4 yıl 4 k da yüksek ayarlarda oynarım her oyunu diyr düşünüyorum. Dlss sayesinde

Teşekkürler.Masaüstü yerini bunu alacağım.drr 5 olması ramlerin işlemcinin de yeterince iyi olması ortalama 4 yıl 4 k da yüksek ayarlarda oynarım her oyunu diyr düşünüyorum. Dlss sayesinde
Bence masaüstü yerine laptop alınmaz bu piyasada. Eğer gezen biri değilseniz o fiyatlara toplicağınız masaüstü 2 kat daha fazla performans verir. Laptobun 4080 i ile masaüstü 4080 i arasındaki farkı şu şekilde gösterebilirim size
1681868074027.png

Ben üniversiteye gittiğim için 4070 Omen 17 tercih ettim. Eğer gezen bir durumda olmasaydım en az 4070'li masaüstü toplardım.

Bendeki ortalama 2600RPM'de dönüyor nedense hep. Ortalama sıcaklık CPU: 71-80 arası GPU: 69-82 arası oluyor. Omen hub var oradan ayarlama yapabiliyorsun. Bazen kendim ayarlama yapıyorum meraktan o zamanda ikisi de 59-65 arası takılıyorlar ama sıcaklıkları hep birbirine yakın oluyor.

hocam ben şu an bu cihazı kullanıyorum 4080 rahat soğuyor. Hatta iyi bir soğutucu stant varsa fan bile devreye girmiyor. Gerçekten güzel kaliteli bir cihaz.

hocam ben şu an bu cihazı kullanıyorum 4080 rahat soğuyor. Hatta iyi bir soğutucu stant varsa fan bile devreye girmiyor. Gerçekten güzel kaliteli bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı