HP Omen 17 sıcaklık değerleri normal mi?

@Turkogul işlemci 90 94 derecelere yahutta daha üst sıcaklıklara ulaştımı frekans değerleri düşüyor belli bir süre tekrarında yükseliyor zaten o şekil uzun süre kullansa işlemciyi yakar.

Bence cihazi firmaya yollayip bir bakim isteyin termal macun falan ben kendim hallediyorum Monster da bir şey demiyor sizinki ne der bilmedigimden bir bakima yollayin belki fanlar yerinden oynamistir ya da termal macun bitmistir ya da fan aşırı toz almistir sogutma izgalarinda toz sac gibi bir şeyler birikmistir oda isi tahliyesine izin vermediginden sıcak hava icerde sirkule oluyor isiniyordur.

Bence cihazi firmaya yollayip bir bakim isteyin termal macun falan ben kendim hallediyorum Monster da bir şey demiyor sizinki ne der bilmedigimden bir bakima yollayin belki fanlar yerinden oynamistir ya da termal macun bitmistir ya da fan aşırı toz almistir sogutma izgalarinda toz sac gibi bir şeyler birikmistir oda isi tahliyesine izin vermediginden sıcak hava icerde sirkule oluyor isiniyordur.
daha cihaz 6 günlük :)

Yani hocam sizde 6 gundur makine ne zamandir nerede onu bilmiyoruz kapali kutuysa bilemedim ama yani fan bile yerinden oynasa sogutma blogu oynasa iyi vidalanmamissa hepsi isi ile geri donuyor fabrikasyon bile iyi sıkılmamis olabilir.
bir teknik sorun var fakat ne olduğunu bilmiyorum lakin pazartesi günü iade edicem ürünü

Vallahi hocam ben termal macunu surdum ilk bir 80 derece oldu sonra tekrar surdum 90 derecelerdeydi sonra tekrar surdum şu an iste islemci 68 75'lerde yani bazen tutmuyor ya da olmuyor.
Vallahi hocam ben termal macunu surdum ilk bir 80 derece oldu sonra tekrar surdum 90 derecelerdeydi sonra tekrar surdum şu an iste islemci 68 75'lerde yani bazen tutmuyor ya da olmuyor.

Bazen vidayi sıkiyorum bazen az sıkiyorum o bile isida degisiklik gosteriyor.

Senden isteğim Valorant değilde örneğin;BF1 veya Warzone gibi işlemci ağırlıklı oyunları oynayıp anlık takılma olup olmadığını kontrol etmen olur. Valorant'da 1600 serisi laptop kullanan arkadaşlarım veya 3000 serisi laptop kullanan arkadaşlarımda anlık FPS düşüşleri alıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı