Sıcaklık değerleri normal mi?

Yagiz_K

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. PUBG oynarken aldığım değeri paylaşacağım. CPU da 98 dereceyi de gördüm. Fanları Max'a aldığım halde bu değerler çok fazla değil mi bilen biri yardımcı olabilir mi? Oynarken crash yedim 1 sefer sıcaklıktan mı oldu bilmiyorum. Crash yeme olayı Rocket League de de olmuştu ama orada sıcaklıklar daha normaldi.
HP Victus 16 RTX 4050 i5 13500H.

Dosya Ekleri

• IMG_20230824_205137.jpg
    IMG_20230824_205137.jpg
    159,2 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 4060 varken de 3060 alınmaz bendede victus 3060lisi var bende sorun yoktu ama ondan önce aldığım ideapad gaming bozuk çıktı teknoloji birazda şans işi

Hocam 4060 varken de 3060 alınmaz bendede victus 3060lisi var bende sorun yoktu ama ondan önce aldığım ideapad gaming bozuk çıktı teknoloji birazda şans işi
Ben alana kadar fiyat böyle kalır mı orası da var ama şans işi dediğiniz gibi. Bugün bir kez daha test edip kararı vericem yollayacağım büyük ihtimal

Bence zamlanmadan önce 4060liyi alın birde tüm oyunlardami cok yüksek sıcaklık var
Hayır bu kadar hiç görmemiştim pubg de oldu

Prime 95 ile stress testi yapmayı planlıyorum bu testte fanlar fullde iken max kaç olması lazım sizce yaptıktan sonra değerleri paylaşacağım
Paylaşamadım maalesef 15dk içeri gittim geldiğimde ekran neredeyse görünmüyordu ekran kartı işlemci falan yandı sandım o derece sonrasnda kapattım açtım şuan ekran normal

cpu z ıle stress e soktum yenıden 100 dereceyı grdu stressı durdurdum zarar gelmesın dıye

Yanlara kitap koydum max 96 gördü şuan stresste 78-80 dolaşıyor 80 i geçmedi bile Kitap koymadan önce durmadan artıyordu
Şuan çok kararsızım iade edip etmemekte sizce ne yapmalıyım İade edip başka alsam laptopu yükseltmeden yine alttaki fan masaya yakın olduğundan aynı sıcaklık sorunu çıkar mı

Hayır bu kadar hiç görmemiştim pubg de oldu

Prime 95 ile stress testi yapmayı planlıyorum bu testte fanlar fullde iken max kaç olması lazım sizce yaptıktan sonra değerleri paylaşacağım
Paylaşamadım maalesef 15dk içeri gittim geldiğimde ekran neredeyse görünmüyordu ekran kartı işlemci falan yandı sandım o derece sonrasnda kapattım açtım şuan ekran normal

cpu z ıle stress e soktum yenıden 100 dereceyı grdu stressı durdurdum zarar gelmesın dıye

Yanlara kitap koydum max 96 gördü şuan stresste 78-80 dolaşıyor 80 i geçmedi bile Kitap koymadan önce durmadan artıyordu
Şuan çok kararsızım iade edip etmemekte sizce ne yapmalıyım İade edip başka alsam laptopu yükseltmeden yine alttaki fan masaya yakın olduğundan aynı sıcaklık sorunu çıkar mı
Balams modda kaldığı için öyleymiş performans moda aldım laptopu hava tuttum yine bile 100 gördüm

Hocam bende de Victus 16 var HP'nin sürdüğü macun biraz kötü. Macun değişimi yapın bence. Garanti dışı kalmıyor hem.
macun değısımı yapsam ıadede sıkıntı cıkar mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı